Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nehezen ismerkedem a külsőm...

Nehezen ismerkedem a külsőm miatt és az apám azzal piszkál, hogy biztos leszbikus vagyok. Mit csináljak? 23/L

Figyelt kérdés

2016. nov. 12. 11:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
10%
Ne halgass az apádra! Csodálkozom, hogy még bírod. Ha nekem ilyen szüleim lennének... Mond meg neki, hogy nem vagy leszbikus, és jelentkezz egy olyan társkeresőre, ahol nem a külső alapján ítélnek meg. Ott majd találsz valakit.
2016. nov. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

Vigyél haza egy Négert aki talicskán tolja maga előtt a bránert, aztán közöld apáddal, hogy most hétvégére bezárkóztok a szobátokba, és kicsit kimeszeltek!

Ne zavarjon!

2016. nov. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
És ha leszbikus lennél akkor mi a fene lenne? Kiakasztó hogy milyen némelyik szülő....
2016. nov. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tényleg nem vagyok leszbikus.Nincs bajom velük de nem vagyok az,úgyhogy rosszul esik kicsit a vádaskodás.És ha szóba állok egy lánnyal,akkor már ráfogják hogy ő a barátnőm.A múltkor a középiskolai tanárnőmmel beszélgettem a buszmegállóba,és apám azzal fogadott otthon, hogy azzal a nővel van-e viszonyom.
2016. nov. 12. 12:34
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Miért amúgy hogy nézel ki, hogy leszbikusnak gondolnak?

Amúgy ha már többször is mondja, én hozzávágnám, hogy inkább lennék leszbikus, mint ilyen ostoba, korlátolt ember...

2016. nov. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem a kinézetem miatt gondol leszbikusnak,hanem azért mert 23 évesen még nem volt barátom.
2016. nov. 12. 13:12
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Ez alapján nem mondanám, hogy apudnak baja lenne a leszbikussággal. Szerintem reméli, hogy végre boldog párkapcsolatban vagy - akár egy másik lánnyal.

Egyébként milyen a külsős?

2016. nov. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7%
Azért piszkál azzal h végre ,hogy szedj össze magadnak egy pasit és légy boldog...B verzió vagy csak szeretné h leszbikus legyél h majd az ablakban kukkolhasson benneteket...Szerintem a B kizárható marad az első verzió:)Mi a baj a külsőddel?ha megkérdezhetem?
2016. nov. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
Ne foglalkozz a bántó szavaival, nem túl intelligens ember lehet. Egyébként mi a gond a külsőddel?
2016. nov. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Túlsúlyos vagyok...De a fiúkat szeretem.
2016. nov. 12. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!