Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá apáékat h...

Hogyan vegyem rá apáékat h szülinapomra kapjak egy új telefont?

Figyelt kérdés

Tavaj kaptam angliábol de nagyon rossz,lassu,kidob mindenből,lefagy,nem lehet mobilnetezni rajta,rossz képet csinál és még sorolhatnám már 2× volt szervízbe de azért is engem hibáztatnak h én tettem tönkre.Most jelenleg egy Lenovo A616 om vam nem hiszem hogy sokan ismeritek mert erre még az eabeyről se lehehet tokot kapni

És egy hauwei p9 lite-ot szeretnék

Hogyan vegyem rá apuék?


2017. júl. 24. 11:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%
Anya, apa holnaptól megyek diákmunkára, mivel nincs pofám ilyen drága dolgot kérni tőletek, és megkeresem a telefon árának a háromnegyedét, és szeretném kérni, hogy a fennmaradó összeget nem-e kifizetnétek nekem, úgyis jön a szülinapom, és bár eddig is jó tanuló voltam, és segítettem itthon mindenben, nem hisztiztem, de ezután még javítok az eredményeimen.
2017. júl. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 szántóvető ***** válasza:
50%
30-ért már van középkategóriás teló pl redmi 4.tud mindent amire egy csitrinek szüksége lehet.a p9 marha drága,egyáltalán hogy jutott eszedbe?2 év múlva már az akkori legújabb ájfon fog kelleni.
2017. júl. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
36%

Egy kis tizenévesnek minek majdnem egy 100.-es telefon? Mit csinálsz rajta a facebookon, meg az instagrammon kívül? Lősz egy két fotót meg videózod a semmit.


Én 21! évesen fél évig vaciláltam rajta hogy vegyek-e, mert a 6! éves telefonomnak már igen csak vége van.

Emellett én hírek infók böngészésére használom, tanulmányokban segít, infó/kár/feladat megoldásház nyújt segítséget a normális képminőség.

Emellett a GPS-el nem tévedek el ha idegen helyre megyek.

Ja és saját pénzből vettem a telefont...

Az a baj hogy nem dolgoztál meg a pénzért és nem tudod értékelni.

Menj el dolgozni érte 20 napot nyugodtan, rád fér:)

2017. júl. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
49%
Rögtön rárontok a kamasz fiamra a másik szobában, aki épp a gépe előtt kockul, amiért ennyire jó fej. Ilyenkor mindig rájövök. 17 éves múlt, tavaly ősz elején külföldre mentek a sulival kirándulni, de elromlott a telefonja, (nokia lumia, 520, nem nagy igényű a gyerek), mondtam vegyünk akkor másikat, ésszerű határok között nézzen ki valamit. Erre közölte, hogy neki tökéletesen megfelel az apja évekkel ezelőtt leselejtezett( de kifogástalan állapotú) Nokia E72-ese, telefonálni és smt-t küldeni avval is lehet :D Azóta is azt használja, már amennyit használja. Nem ufó és nem is barlanglakó,tök egészséges, normális társadalmi s közösségi életet élő tini,csak nincsen ráépülve az okos készülkekre, ül gép előtt eleget, de a telefonja alapon akkor kerül a kezébe, ha hívni akar valakit. Úgy bírom. Múltkor megjelöltem egy posztban FB-on és kérdeztem mit szól hozzá, de felvilágosított, hogy ne idegeljem, március óta nem lépett be, akkor is csak azért, mert megkértem, hogy köszönje meg a születésnapi üzeneteket. Megyek, meglapogatom :D Soha az életében nem "követelt" tőlem semmit sem,mondjuk alapon nem kér szinte semmit,de nem is kuncsorgott vagy lobbizott semmiért, megkapja ami kell. A profi asztali gépére valót is összespórolta a zsebpénzéből(évekig) én meg kiegészítettem karácsonykor.
2017. júl. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Én pl a mostani telefonom ( nem írok márkát, nem az a lényeg) háromnegyed részét magam fizettem, abból a pénzből amiért diákmunkán szereztem. Minden nap ötkor keltem, napi 8 órát végigálltam, rohangáltam ide-oda, ahova épp hívtak stbstb. A lényeg az, hogy megtanultam értékelni a pénzt, hiszen nekem is keményen kellett dolgoznom érte. Neked is ezt kellene tenned, mert különben sosem fogod tudni értékelni azt amid van.
2017. júl. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!