Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 4 éves koromban meghallt...

4 éves koromban meghallt Édesapám Joggal lehetek dühös, hogy másképp is alakulhatott volna az életem, ha nem hal meg Édespám?

Figyelt kérdés

#apa #düh #meghallt
2017. júl. 25. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Én meg nem is ismertem,akkor legyek öngyilkos ? :D Pont lecarom.
2017. júl. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Kár belemenni, ebbe a "másképp is alakulhatott volna" fantáziálásba. Úgyse tudhatod meg soha.

Azzal kell beérni, ami van, és ezekkel a lehetőségekkel élni az életet.

2017. júl. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a volna, ne lett volna. Nem tudod megváltoztatni a múltat. Ez a te sorsod.Jogtalan és értelmetlen a is a dühöd.
2017. júl. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nőj fel, kicsi!
2017. júl. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Aztán kire lennél dühös?

És mire mennél vele?

A te haragod a te közérzetedet fogja rontani, a te napjaidat fogja tönkre tenni, és hosszú távon a te egészségedet is.

2017. júl. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha élőben találkoznánk, akkor empatikusabb lennék. Most csak annyit mondok, hogy valakinek több jut, valakinek kevesebb (nálad is jóval kevesebb), úgyhogy azzal gazdálkodj, ami van.
2017. júl. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért azt se zárju ki, hogy rosszabb is lehetne. Lehet egy apa alkoholista is, aki veri a gyerekét, vagy piszkálja mindenért. Számtalan olyan kérdezö volt már itt, aki utálja az apját, és az élete tönkretevőjének tartja.


A kérdező biztos az elcseszett életére próbál okot keresni, de rossz úton jár.


Joggal lehetek dühös, hogy nem volt még 5-ösöm a lottón?

Joggal lehetek dühös, hogy nem engem fogadott örökbe Brad Pitt?


Teljesen másképp alakulhatott volna az életem...

2017. júl. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindennek oka van. Majd egyszer rájössz, ennek mi értelme volt. Addig türelem, egyszer minden értelmet nyer.
2020. dec. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!