Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek is jogos a felhábo...

Szerintetek is jogos a felháborodásom amiatt, hogy édesapám nem tud parancsolni a gázainak? (Alpáribban: folyton fingik és büfög. )

Figyelt kérdés

Most lett egy komolyabb kapcsolatom, hazahoztam a barátnőmet és előtte sem zavartatta magát, csak nyugisan eregette a galambokat, nekem pedig égett a pofámról a bőr.


Ráadásul az a kínos, hogy konkrétan fopyton hangos, rotyogós sorozatokat tól ki, nincs óra, hogy legalább egy nagy puki ne legyen.


Viszont ha más csinálja ki van akadva.


Most, hogy így beégetett a barátnőm előtt kicsit kioktattam, de neki allt feljebb, azzal jött, hogy a házába akkor fingik amikor akar, ha nem tetszik költözzek el.


Szerintetek, hogy lehetne ezr megoldani?


2017. ápr. 10. 12:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Fogadd meg a tanácsát és költözz el.

Akkor majd megtanulja értékelni a társaságodat.

2017. ápr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Ez nem normális. Mármint nem érdemes bent tartani mert bélcsavarodás lehet a vége, de ennyi gáz nem egészséges. Ki kéne vizsgáltatnia magát.
2017. ápr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem vedd át az atyai mintát és fingjál te is! Jobb kint mint bent mondta Shrek.
2017. ápr. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
26%
Hány éves vagy?
2017. ápr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%

Jaj ez tipikus. A nagy atya finghat, de ha más csinálja, akkor megrendül a világ alapjaiban.

Helyedben felvenném, majd egy rövid videót csinálnék róla és lejátszanám előtte benny hilles zenével.

2017. ápr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon gáz.

Ne vigyél haza senkit, vagy legyetek a te szobádban, ne egy légtérben apukáddal.

Egyébként szerintem nem normális, ha valaki állandóan ereget, ez nem egészséges, valami gond lehet az emésztésével. Egyébként az utcán is eregeti?

De ezt meg lehet oldani normálisan is. Ha jön, akkor menjen ki a mosdóba és ott engedje ki, ne mások orra alá. Undorító.

2017. ápr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%

Kedves kérdező!


Édesapád egy kulturálatlan idióta. Részvétem.


28/F

2017. ápr. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Az egészségéért én is aggódom, mert nagydolga is legalább napi 2x van, de néha több is.


Amúgy utcán is csinálja, illetve bárhol máshol, de akkor körülnéz, hogy nincsenek e mások a közelben.


Itthon viszont szabadon csinálja, van, hogy bekspkodja a kaját 5 perc alatt családi ebédnél és utánna felkel, fingik, míg a többiek esznek és megy a dolgára, esetleg közben büfög is egy nagyot.


Van, hogy a kanapén ül valaki mellet, felé pucsít és lefingja.


Ha ezt más teszi pedig megsértődik vagy dühöng.


#4 19 vagyok.


Amúgy az öcsém 10 éves és teljesen átvette a szokásait. Ő is ezt csinálja és jókat nevetnek egymáson.

2017. ápr. 10. 12:51
 9/17 anonim ***** válasza:
62%

Először is: ha ő így viselkedik, semmi joga hozzá, hogy másnak ezt szóvá tegye.

Másrészt: ha magatok vagytok, megértem, hogy elereszti magát, de amikor a fia vendéget hoz haza (mindegy, hogy párkapcsolat vagy barát, osztálytárs stb.), akkor illene moderálnia magát.

És valóban: ha ilyen a bélműködése, akkor nincs teljesen rendben. Nem kell nagy bajra gondolni, csak mondjuk az epéje már nem bírja az olyan zsíros/hagymás/fűszeres stb. ételeket, amilyeneket fogyaszt. Ja, és az 5 perc alatt belapátolt ebéddel rengeteg levegőt is nyel, ami természetesen így fog kijönni (+ puffadást okoz).


Hogy lehet megoldani?

Elvileg lehet próbálkozni azzal, hogy szólsz neki (előbb finoman, később már mérgesen), hogy anyukádat megkéred, próbáljon hatni rá (legalább, amikor vendéget hozol haza). De őszinte leszek: nem valószínű, hogy meg tudod változtatni. Alighanem tényleg csak az fog megoldást hozni, ha elköltözöl.

2017. ápr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

Ne vidd haza a barátnődet.

De ha már muszáj, akkor ne legyetek egy helyiségben vele.

Ha látványosan kerülitek, akkor talán elgondolkozik azon, hogy ami neki vicces, az másoknak undorító.

2017. ápr. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!