Mitcsináljak anyámmal?

Figyelt kérdés

Kornyikál,énekel egésznap,idétlenkedik nyafog nyávog mint egy 5 éves kislány. Vihorászik idétlenkedik. Akaratos kényes. És ezeket mindenhol csinálja munkahelyen(családi cég) piacon,boltba,társaságba.

Elviselhetetlen,ha meg rá van szólva nyilván megsértődik és játsza a mártírt hogy "jobb lenne ha meghalnék" apád ezért hagyott el" ezen se csodálkozok amúgy. Állandóan stuffolja az embert meg szurkálódik az aljas megjegyzéseivel addig hogy már volt olyan hogy nekem is a fogamat összekell szorítanom. Ő mindenkit vérig sérthet de ha valaki nem az hogy megsérti őt ha nem csak annyi a vétke hogy nem rögtönazonnal csinálta azt amit ő akart már húúú megy a mártirkodás meg ezek.

Bocs,hogy analfabétának tűnök az írásom alapján de nem is látok az idegtől.



2017. júl. 31. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem olyat akire szintén ezek voltak jellemzők. Nem csak a férje hagyta el de a gyereke is az ország túlsó végébe költözött. Később összeállt egy másik férfival, de kiderült (amit már az első nap tudtam) hogy csak a pénze kellett neki és mikor megszerezte lelépett az is.
2017. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Addig örülj amíg tud vihoraszni meg idétlenkedni, próbalj vele beszélni de ne sértsd meg!
2017. júl. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1# áhh anyu kitartott nő volt nincs semmilye,ez a veszély nem áll fent.

Igen 2# ő is pont ezeket szokta mondani.

2017. júl. 31. 21:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy így leplezi a lelki problémáját?Ki tudja?Ha olyan a természete úgy se fogja elárulni.
2017. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Fú kettes válaszoló, de utálom ezt az 'addig örülj amég' hozzáállást. Komolyan bármin negatívat ír valaki a családtagjairól, mingyárt jön ezzel valaki. Ezt bármire rá lehet húzni, de nem segít semmit a kérdezőnek. Vernek otthon? Örülj amég van, aki megver! Beleszólnak mindenbe? Örülj amég van, aki beleszól!

Ez ostoba hozzáállás, fejezzük ezt be. Igen, jó ha vannak az embernek szerettei, de attól még nem kell mindent elviselni.

2017. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Dehogynem,mindenkinek csak a saját baját fújja egy nap 10-szer végig hallgatom. Nekem is csak a magáét mondja ha én próbálnék neki mondani valamit a második mondatában megint róla van szó. Pl mondom neki hogy fáj a fejem erre ő" igen nekem is szokott sokat fájni" .
2017. júl. 31. 22:04
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
egy energiavámpír, szakítsd meg vele a kapcsolatod mielőtt rámegy az egészséged
2017. júl. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is van a rokonságban ilyen, de nekem nem kötelező vele tartani a kapcsolatot szerencsére. Elviselhetetlen. Hiába mondja meg neki az ember az igazat, nem is fogja fel, biztos káposztalé van az agyuk helyén.
2017. aug. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos,ilyen anyukák is vannak,hogy saját magát helyezi előtérbe.Nincs más.Nem érdekli más.Csak én,én és én.
2017. aug. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!