Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyenkor mi lenne a jó megoldá...

Ilyenkor mi lenne a jó megoldás? Beszéljek anyámmal vagy se?

Figyelt kérdés

Utolsó vakációm lenne itthon. Azt hittem, hogy az egyetemi stressz után itthon le fogom tudni engedni a gőzt, de nem. Csak a semmiért elkezd üvöltözni velem anyám, fenyegetőzik, mert feltettem neki egy olyan kérdést mondjuk,hogy miért az asztalon vág, miért nem vágódeszkán. Ilyesmiért ordítozik velem, de annyira,hogy minden 2.nap sírva megyek be a szobámba.

1 megoldás van erre,ha nem beszélek anyámmal, elmegyek mellette,mintha szellem lenne.

Nem tudom tényleg,hogy mi legyen, nem jó,ha egy gyerek nem beszél az anyjával, de ha beszélek vele a saját egészségem,idegeim mennek rá a semmire.


2017. júl. 9. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Hát ha van rá módod, én arrafelé nem mennék többet a helyedben.
2017. júl. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Beszéld meg vele, hogy mi nyomasztja és miért rajtad vezeti le.
2017. júl. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mióta az eszemet tudom ilyen velem, nincs mit megkérdezzek tőle, amúgy se volt soha olyan kapcsolat közöttünk,hogy bármit megbeszélünk egymással.
2017. júl. 9. 19:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért nem azt kérdezted tőle, hogy miben segíthetsz, ahelyett, hogy belekötsz a saját otthonában aztán még te pityogsz.


Ha nem tetszik szabad elköltözni. De hogy beszólsz anyádnak, és még te vagy vérig sértve...Hát velem is ordított volna anyám.

2017. júl. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!