Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen szigorúak a szüleim?

Miért ilyen szigorúak a szüleim?

Figyelt kérdés
Sziasztok 18eves lany vagyok es hat az a problemam hogy olyan szigorak a szuleim meg itthon elek most leszek masod szakmas.. de bar nem lakhatnak mar itthon.. igazabol ugy mond mindent meg adnak meg minden de pl en nagyon szeretek vasarolgatni es ha vagy 2orat nem vagyok otthon mar egybol mondjak hogy mindig csavargok jobban apukam anyukam az annyira nem.. meg discoba se jarok mint mas fiatal lanyok meg barataim se lehetnek nagyon de persxe nem tikthatnak el toluk ... nagyon elegem v n nem vagyok 15eves kis tini kiskany es fium se voltak meg nnyira pont ezert mert mindenbe bele szolnak megaz semindegy nekik kivel lennek egyutt nagyon elegem van tudom mit cainalok nem vagyok buta... varom mar n gyon hogy el koltoshesek igazabol az a gondom hogy minden bajuk v n ha el megyek vakahova egy kicsit baratnomel vagyok mar egybol magyaraznak meg ertenem ha reszegen jonnek haza de meg bukizni se engednenek... meg az hogy mi az hogy ne ismerkedjek fiukkal .. most is tetszet egy sracc esmiatuk utasitottam vissza annyira rossz nincs semmi szabadsagom magan eletem.. :( szerintettek mit tegyek hazudjak?? Sunyiba ismerkedjek az olyan gaz srgitsetek legyszives es koszi ha el olvastatok bocsi hosszu tudom es nincs ekezet ze tabon irtam koszi elore is a valaszokat :)

#szülő #szigorr
2017. júl. 31. 23:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Sok a helyedirasi hiba tudom de amint mondtam tabrol irtam es felre irtam bocsii
2017. júl. 31. 23:25
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Ennyire tabrol se lehet felre irni mert ezek legtobbje helyesirasi hiba!

Pont sincs a tabon es vesszo sem?

Inkabb aludj hatha felnosz mire felebredsz.

2017. júl. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dettó így vagyon csak 20 évesen
2017. júl. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Minnek irsz ide ha nem akarsz segiteni? Kotekedo majom
2017. júl. 31. 23:34
 5/7 A kérdező kommentje:
Uhhh de rosz lehet :(
2017. júl. 31. 23:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem is irányítgatnának. A megoldás egyszerű, csak a kivitelezése idegőrlő néha. Kellenek saját szabályok, dolgok, amik reálisak, de mindenképpen az "ez lesz és kész" dolgok táborát erősíti.Az elején nagy hiszti mindenért, de szépen lassan hozzászoknak.

23F

2017. júl. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minek. Egy darab enn betűvel. Egyel.

A kérdést meg nem értem, írd le értelmesen.

2017. aug. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!