Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek túlzott szigor az...

Szerintetek túlzott szigor az a szüleim részéről, hogy 22 éves létemre nem engedik, hogy a barátom néha napján nálunk aludjon?

Figyelt kérdés

2017. júl. 28. 17:11
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
82%
Készülj fel kérdező, jönnek a "ha nem tetszik, költözz el" válaszok...
2017. júl. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 mantis religiosa ***** válasza:
35%
Nyilván nem szivesen hallanák élőben, ahogy épp döngettek egy szobával arrébb. Vagy csak szimplán irigyek rád, mert fiatel vagy.
2017. júl. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
72%
Igen szerintem túlzott szigor. Nekem már 16-17 éves korom körül megengedték, és nem komolytalan kapcsolat volt ennek már 5 éve és most is együtt vagyunk. Szerintem ha nagyon nem engedik, és nem akarják, akkor aludj te a barátodnál és próbálj meg minél hamarabb elköltözni. Esetleg egy beszélgetés még megérne szerintem hogy miért nem akarják, stb, .
2017. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 Skorpió87 ***** válasza:
20%

Azon kellene elgondolkodni, hogy szimpatizálnak-e egyébként a barátoddal?


Valószínű úgy ismernek, hogy nem vagy még annyira jártas pasi témában, aztán nehogy bajod essen. Meg gondolom, ők sem örülnek valami ok folytán, hogy komoly kapcsolatod van.


Gondolom alapból is konzervatívabb felfogásúak lehetnek, követelménytámasztók, féltettek mindig, stb.


Ki kell náluk harcolni valahogy, mert ez csak feszültséget kelt majd közetetek.

2017. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
64%

22 éves vagy, felnőtt nő. Gyakorlatilag nem igazán van beleszólásuk abba, hogy kivel vagy és mit csinálsz. Az egy dolog, hogy náluk laksz, de ennyi idősen akár már külön is élhetnél, sőt akár családot is tervezhetnél.

Ha normális srácról van szó, akkor nem értem, mi bajuk van.

2017. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
47%
Költözz el
2017. júl. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Igazából lakbérre még nem telik.

Ami azt illeti, azt kitudtam harcolni,hogy a barátomnál aludhassak, azt is úgy, hogy csak bejelentettem,hogy másnap érkezek haza. Azóta azt elfogadták. De, hogy ő aludjon itt azt nem tudom kiharcolni.

Állításuk szerint azért nem engedik, mert "bezzeg az ő idejükben " ilyesmi nem volt,hogy együtt aludhassanak a fiatalok, az nagyon csúnya és tabu dolog.

Hiába próbálom mondani,hogy már legalább egy évtizede modernebb lett a világ, de valahogy ez a beszéd nem hatja meg őket.

2017. júl. 28. 17:38
 8/42 anonim ***** válasza:
61%
Lehet nyomni a pirosat, de szerintem nem túlzott szigor. Nem erényövet raktak rád, csak nem aszisztálnak olyanhoz az ő házukban, amivel nem értenek egyet. Ettől még nem lesznek rossz szülők.
2017. júl. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
48%
igen. aludj te ott
2017. júl. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
70%
Az is lehet, hogy őket zavarja az idegen jelenléte. Sokan szeretnek laza öltözékben lenni otthon, a saját lakásában nem mindenki viseli el az idegent emiatt.
2017. júl. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!