Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire igaz ez mennyi az...

Mennyire igaz ez mennyi az igazság alapja? Addig örüljek míg van anyám apám? Addig örüljek míg ők vannak mert az idő gyorsan halad és gyorsan jön a halál?

Figyelt kérdés
1 nap arra kelek fel,hogy ők nincsenek már ? Ilyen gyorsan meghalhatnak elveszíthetem őket ?

2017. aug. 2. 17:19
 1/8 szántóvető ***** válasza:
31%
hát valahogy így.nyilván nem vesztettél még el senkit,azért csodálkozol ennyire.
2017. aug. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szenes43 ***** válasza:
0%
Amennyiben nincs még önálló életed akkor tényleg imádkozz hogy minél tovább éljenek a szüleid.
2017. aug. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kikkina88 ***** válasza:
100%
Igen.ilyen gyorsan eljohet.ha 20 ev mulva lesz is gyorsnak fog tunni mivel egyik nap meg veled lesz a masikon mar nem.erre nem lehet felkeszulni ezert gyors lesz.irigylem azokat akiknek meg el az anyukajuk.nekem nagyon hianyzik h mar nem tudom ot felhivni v elmenni hozza.8an lesz 2 honapja h meghalt.beteg volt de erre akk sem lehetett felkeszulni.igy vagyunk beallitva.mindig szuksegunk lesz a szuleinkre.jah es nem gyerekkent irom ezt hanem 2 csalados edesanyakent 29 eves vagyok.6 eve elek kulon haztartasban.
2017. aug. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kettes már nem lakok otthon. Miért,hogy ha már elköltöztem akkor kevésbé fog fájni a hiányuk vagy nem is fog fájni ? Mire gondolsz ?
2017. aug. 2. 18:54
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

igen, ez igaz

addig jó az embernek

màr ha egyikük nincs az is rossz (én tudom mert apám 11 éves koromba meghalt)

2017. aug. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szenes43 ***** válasza:
Valamivel jobb neked hogy külön laksz. A szeretteink elvesztése egy óriási űr mert hiányoznak. Már 35 évesen külön éltem mikor a szüleim meghaltak. Édesanyám temetésén leültettek mert olyan mélyről tört fel a zokogás hogy állni sem bírtam. Vasárnap még kávét melegített nekem s szerdán jött a telefon hogy meghalt.
2017. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen sajnos ez ilyen, tényleg bármikor jöhet, dédmamám 90 fölött van, nagymamám 2, férje 54 évesen meghalt, nagybátyám is asszem 56 volt, az anyja még él, ez teljesen véletlenszerű.
2017. aug. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm szülei vitték az egyik nagypapát kórházba vizsgálatra, az apuka vezetett, rosszul lett, átment a másik sávba, mind a hárman helyben meghaltak..

A lány egy pillanat alatt árva lett a 2 testvérével akik közül az egyik kismama volt ráadásul...

2017. aug. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!