Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám éjszaka felkel cigarettá...

Anyám éjszaka felkel cigarettázni és kávézni. Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Anyum változó éjszaka időpontokban (van amikor az éjszaka középen, vagy hajnal előtt) mindig felkel és azonnal cigarettázik és kávézik, majd visszamegy aludni, és 7-kor megy dolgozni. Amikor én nem vagyok éjszakai műszakban, zavar, mert áthallom a csörgést, és kellemetlen, ha éppen a barátnőmmel vagyok. Megkértem rá többször is, hogy ezt mellőze, de nem akar sikerülni. Mit lehet(ne) tenni ez ellen?


Köszönöm a véleményeket!


2017. aug. 5. 03:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megszoksz vagy megszöksz.
2017. aug. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
89%
A második ba{}romarcúnak aki fagyálló itatását javasolta mondanám, hogy a kérdés feltevője esetleg tájékozatlan vagy kiskorú lenne és valóban fagyállóval itatja meg majd az anyját mert Te azt javasoltad neki és azt hitte hogy attól leszokik, repülsz börtönbe 2-8 évig terjedően.
2017. aug. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthon nem csinálhat azt, amit akar, akkor hol?
2017. aug. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

És? Hadd csináljon már azt otthon, a SAJÁT lakásában, amit akar.


Ha nagykoru vagy, akkor pedig költözz el.

2017. aug. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt lehet tenni, hogy veszel/bérelsz egy lakást, elköltözöl, és ott azt csinálsz, amit akarsz.
2017. aug. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

2-tes. Sajnos a válasz le lett törölve, de nagyon remélem, hogy vissza lehet keresni, ha a későbbiekben esetleg fel kellene használni ellene bizonyítékként.

A saját anyjával szórakozzon ez a nem normális.

2017. aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!