Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyen esetben mit tudok...

Ilyen esetben mit tudok csinálni? Rendőrség stb kizárva

Figyelt kérdés

Szóval az apám elég sokat iszik néha túlzásba is viszi és ha anyukám lehordja persze teljesen jogosan akkor veszekedés tör ki félek h apa megüti mert már előfordult és nem álltam közé.Most nem szeretném hagyni megfogadtam soha többé szoval ha bekövetkezne álljak közéjük?vagy mit tudok csinálni?Olyankor olyanokat is mond hogy felgyújtja a házat és sajnos kinézem belőle hogy megteszi.Ilyenkor is mit csináljak?Hogy lehet leállítani?

Néha sajnos provokálni sem kell ok nélkül is megteszi ezeket ha részeg.

Köszönöm aki segít!


2017. aug. 5. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Mi az, hogy a rendőrség kizárva?

Ilyen esetben elköltözni, rendőrség ha olyat tesz és kész....

Nem kell egy agresszív állattal élni...

Senki sem kötelez rá.

Saját tapasztalatból mondom ott kell hagyni egy ilyen embert.

2017. aug. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Gyerekre felelősséget hárítani nem szabad.Nem tudom hogy fiú vagy-e,és hány éves ? Ha jó kondiban vagy,és termetileg erős,lehet olyat beba..nék apám fejébe,hogy a másikat a fal adná,persze ez se megoldás,de vészhelyzet esetén biztos megtenném.Biztos vagyok benne hogy elő fog fordulni még egyszer.Amikor hasonlóban voltam,éreztem hogy elfajul a dolog,én egyből a telefonhoz nyúltam,és hívtam a rendőröket.Ezek után anyám nagyon jól döntött,összepakoltunk,és elhúztunk onnan,nem várta meg a legrosszabbat.Úgyhogy a helyedben anyámmal elbeszélgetnék,és rávenném hogy mindegy hova,de tipli legyen.
2017. aug. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha fenyegetőzik, meg erőszakos, akkor RENDŐRSÉG. Nem kell megvárni míg emberéletben tesz kárt.
2017. aug. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha rendőrség és stb kizárva, akkor semmit nem tudaz tenni.
2017. aug. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Én azért bekészítenék egy baseball ütőt,ha már a rendőrséghez beszari vagy.
2017. aug. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mert a rendőrséggel sokat lehet érni
2017. aug. 7. 06:59
 7/9 anonim ***** válasza:

Töbet ér a rendőrség, mintha csodára várna az ember.

Eddig miért nem léptetek mi tartott vissza?

Én hasonló helyzetben voltam de nem vártam léptem!

2017. aug. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Mondjuk elárulhatnád kérdező, hogy ha nincs rejtegetnivalód, miért félsz a zsaruktól.
2017. aug. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Beszélj anyukáddal, hogy hajlandó-e elköltözni. Ha igen menjetek.

Elv ha kihívod a rendőröket és ilyesmi van egy éjszakára beviszik, addig lehet tiplizni ha amúgy nehéz megépni otthonról miatta.

De sok esetben ha kihívják a rendőröket és a család mad utána még azért is kapnak otthon.

Könnyű ám mondani, aki nem volt ilyen cipőben.

Én anyukám sokáig nem volt képes lépni sajnos. Aztán egy szép napon mégis megtörtént a csoda.

2019. márc. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!