Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kinek van igaza apammal...

Kinek van igaza apammal kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

Apam mindig nagyon hangos, veszekedös ember volt , aki nagyon sok romboló jelzövel illetett gyerekkoromban, minden igyekezetem ellenere.

Jól tanultam, segitettem otthon, nem jartam ki, h elkeruljem vele az elesebb vitakat, amit sikerult is igy 60% ban de megis mikor itthon volt , gyulölködve kritizalt , hetvegeket arra hasznalva, h " neveljen" elrontva a hangulatot.

Anyam cseledkent szolgalta es szolgalja maig is, el is varta mert ö hozza a penzt mondta mindig, anyamat a munkabol kivette.

Azt nem turte h anyam nekem is behozza az etelt , csak öt szolgalhatta , nekem nem lehetett anyam.

Amire a legjobban emlekszem arra h mennyire sutött belöle a gyulölet irantam es mindig leckeztetett mindenkit maga körul, szóval egy hazban elni vele nem lehetett.

Penzenek nagy reszet nökre költötte es minket ellensegnek kialtott ki.

Mostanra elvaltam , es szidja a volt ferjem h engem nem tisztelt , olyan tulajdonsagait emlegeti a volt ferjemnek ami tökeletesen ra is illik. De mindez nem igaz szerinte mert ö perfekt volt, semmi hibaja nincs , zero önkritika.

Mikor panaszkodok apamrol mindenki mondja h azert csak segitett nekem amikor baj volt , ami igaz , ha nem is vett nekem lakast , de mindig adott penzt ha kellett, amennyi kellett.

Ennek ellenere, h megörizzem a lelki egeszsegem , eltvolodtam töle, es úgy erzem , ha meghal , halistennek.

De egyes rokonok szerint halas kene legyek, mert csak segitett. Tenyleg adott zsebpenzt gyerkkoromban, taxival mehettem iskolaba, de ugyanakkor mindig úgy beszelt velem mint a kutyaval , mint egy útszelivel, megalazott idegenek elött , te hü..e, te idi.ta te kur.a, stb es maig ha ket szónal többet szólunk egymashoz elöjön a gyulölete.

Mar reg nem próbalok neki megfelelni es a hatam möge raktam. Ugyanazt a gyulöletet erzem iranyaban most , amit ö erzett irantam es taplalt belem, es kellemtlen erzes , mikor talalozunk ritkan idegesit ahogy nez, hogy eszik , ahogy szuszog , sokszor erzem h szet tudnam lapotyara verni a fejet. Nagyon nehez erzes ez, ezert csak ha nagyon szukseges talakozom , de akkor is felhúzom magam . Anyam mondja de hat apad es segitett rajtad mikor baj volt ,ami reszben Igaz mert vegulis csore hatsóval kuldött ki a világba de gyerekkoromban taxival jartam suliba , stb

Halatlan vagyok ?



2017. aug. 6. 10:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Mobilról irok ezert nincs ekezet
2017. aug. 6. 10:13
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

A mobilon is van ékezet, meg autokorrekt...

Nem vagy hálátlan. De az biztos, hogy én az ilyen viselkedése után a pénzét nem fogadtam volna el. Most meg hallgathatod, hogy ő csak segített neked... mert azt nem nézik hogy neked milyen lelki sérülést okoztak a beszólogatásai, hogy mit érzel, és hogy ez Neked mennyire fáj. A rokonaid is megérik azért a pénzüket, ha csak azt nézik, hogy apukád segített téged lóvéval, azt már nem, hogy lek*rvázott...

2017. aug. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy hálátlan, de nem értem, mi a bánatnak rugózol ezen. Ez a múlt. Hagyd magad mögött, és a jövőre koncentrálj.
2017. aug. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!