Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy közölhetném az apámmal...

Hogy közölhetném az apámmal e-mailben, kreatívan, hogy jövő nyáron férjhez megyek?

Figyelt kérdés
Külföldön él, csak így tartjuk a kapcsolatot. Amint megvan a pontos dátum, be akarom neki jelenteni hogy biztos még tudja szervezni, hogy eljöjjenek, de valami kreatív módon. Ötletek?
2017. júl. 13. 22:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
En felhivnam. Ebben az esetben amugy szerintem gaz a kreativkodas. Egyszeruen meg kell neki mondani/irni, hogy "kepzeld apa, jozsi megkerte a kezem, es mar el is kezdtuk szervezni az eskuvot jovo nyarra".
2017. júl. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

1, Szia Apa! Van programod jövő <hónap> <nap>-ra (vagy csak szimplán nyárra)? Nincs kedved az oltárhoz/anyakönyvvezetőhöz kísérni?


2, Szia Apa! Emlékszel a Tomira? Igen, ő az. Na, az a helyzet, hogy jövő nyáron szeretne feleségül venni.


3, Szia Apa! Kérlek, készüljetek úgy, hogy jövő nyáron egy pár napra el kellene jönnötök Magyarországra, mert a lányod esküvője lesz. A pontos dátummal még felhívlak.

2017. júl. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Telefonon sem beszélünk.
2017. júl. 14. 00:42
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
Akkor minek hívod meg? Vagy az orra alá akarod dörgölni hogy megházasodsz ezért milyen szup neked,mert tudod hogy nem jön el úgy se? Legalábbis nekem ez jön le abból hogy csak alig vagy egyáltalán nem tartjátok a kapcsolatot.
2017. júl. 14. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Hát ne is haragudj, de ha képtelen vagy emiatt felhivni, akkor marhára nincs semmi keresnivalója az esküvőn
2017. júl. 14. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

Én azt mondtam neki, hogy nem bánnám, ha jövő májusra szabadságot kérne és hazalátogatna (amúgy esélytelen, hogy elengedjék májusban így jó előre szóltam) amikor megkérdezte, hogy miért pont akkor, azt válaszoltam, hogy mert az egyszem lánya akkor megy férjhez.

Ezt lehetett volna e-mailben, smsben, messenger üzenetben. De nem egy távoli haverról van szó, így is rossz volt, hogy nem személyesen szóltam neki, csak telefonban...

2017. júl. 14. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Ha meg emiatt sem hivod fel, akkor mi ertelme meghivnod?...
2017. júl. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ez bonyolult és nem szeretném kifejteni. Tartjuk a kapcsolatot csak nem telefonon hanem e-mailben. És biztos vagyok benne, hogy ha 1 évvel előre szólok, megszervezi hogy el tudjanak jönni, egyáltalán nem rossz a kapcsolatunk csak pénz és idő hiányában nagyon ritkán tudunk találkozni. És nekem fontos, hogy ott legyen. A hasznos válaszokat köszönöm, jöhet még!
2017. júl. 14. 07:21
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

email: Férjhez megyek.

Várunk szeretettel: 2018. július 14-én.

Szerintem kreatív.

2017. júl. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%

Szia Apa!


Adnál ötleteket, hogy viseljem majd a nevem?


Megtartsam a lánynevemet is vagy csak a vőlegényem nevét vegyem fel?


Ja, egyébként meg készítheted az öltönyöd, mert megvagy hívva: 2018. 07. 26. du. 2 óra

2017. júl. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!