Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Beteg, és mégsem tudok neki...

Beteg, és mégsem tudok neki megbocsátani. Nem tudom meglátogatni a korházba, nem is nagyon foglalkoztat mi van vele. Nem is érzem magam szemétnek emiatt. Hogy miért?

Figyelt kérdés
Apámról van szó. Szóval az van hogy otthon mindent nekem kéne csinálnom, és mindent én csinálok. Pl: nekem kéne mosnom, főznöm, takarítanom utánuk, ez mellett még csicskáztatnak is, menjek boltba, ide-oda... meg ha elfelejtenek valamit bevinni akkor nekem mondják. És már kikészűltem. Sokkot kaptam, egy nap ideges lettem és elkezdtem kiabálni, úgy, hogy az egész lépcsőház lakói hallotta. És el akartam menni, apám az ajtóban utólért. És hihetetlenül megvert, fájt mindenem. Emlékszem másnak alig bírtam felkelni. Belém is rúgott néhányat, fel pofozott, hajamat kitépte. Már nem egyszer vert meg... és olyan sebet hagyott bennem ami tragikus esemény.Sajnálom, hogy így érzek, nem tudok rajta változtatni. Menjek be és zúdítsak rá mindent, amit érzek? Hogy milyen szemét állat, és hogy csak szánalomból megyek be? Vagy be se menjek? Mit tegyek? Kinek tegyek jót? Magamnak? Neki? A testvéremnek? Esetleg anyámnak?
2017. aug. 6. 19:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg fog halni, vagy mi? Én sem mennék.
2017. aug. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Oda se menj! Amúgy feljelentheted.
2017. aug. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%

Ezt a sztorit csak én nem értem? Itt tényleg a kérdezők fele analfabéta?


Vagy csak egy újabb életkép a borsodi putriból?

2017. aug. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

Nem te vagy analfabéta #3???? Mit nem lehet ezen érteni?? Maradtál volna csendbe -.-

Ne menj be ha nem érzed akkor ne menj be.

Én is voltam így, igaz nagyszülővel, nem mentem be halála se rázott meg minden okom meg volt rá persze a temetésre elmwntem de csak apám miatt.

Rázúdítani semmit nem kéne,a többi családtagot meg te ismered hogy hogy állnának ahoz a dologhoz hogy nem mész be. Ha a szülőmről lenne szó valószínű kb 10 másodpercre beköszönnék hogy mindenkinek jó legyen.

2017. aug. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%
Hát akkor én sem értem. Ki beteg? Az apa? Haldoklik? El akarja mondani neki a kérdező mekkora fájdalmat okozott vagy mi van?
2017. aug. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Miért, mi történt az öreggel?
2017. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
11%

#4 Örülök, hogy neked ennyire egyértelmű a sztori, nekem nincs meg az idő-helyszín sík sem. Bár én az oskolában tanultam írni-olvasni, szoktam tagolni a mondataimat, mindegyikben van alany és állítmány, stb. Nem derül ki, hogy kinek mi a baja, és folyamatosan fura többesszámban beszél, de az sem egyértelmű, kikről van szó, mi történt, mikor és ilyen apróságok. Csak a hajtépés egyértelmű, mert az behatárolja, melyik társadalmi rétegről van szó.


Te egy másik putris vagy? Esetleg lefordítod nekünk?

2017. aug. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2017. aug. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

Velem is ilyen volt az apám. Aztán a szívével kórházba került. Nem sajnáltam, nem érdekelt, nem mentem be hozzá. Az se mozgatna meg bennem semmit ha meghalna. Szánom őt!

A

Ha nem érzed, ne menj be hozzá.

2017. aug. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#7

A kérdező apja beteg, kórházba került. Felmerült benne az, hogy esetleg bemegy hozzá meglátogatni, de tele van kételyekkel. Az apja sosem bánt vele jól, ugráltatta, házimunkát csak vele végeztette (gondolom az anyukája is) ráadásul egyszer egy nagy összeveszést követően még jól meg is verte őt, nagyon sok keserűséget okozott neki, emiatt fontolóra veszi azt, hogy mégse látogatja meg. Bár ha be is menne hozzá, akkor vagy kiadná magából a sérelmeit, amit az apja okozott neki.

Eközött a két lehetőség között nem tud dönteni, a véleményünkre kiváncsi. Lehet kicsit szétszórt írás, de szerintem ha tudsz a sorok között olvasni, akkor érthető. Bár lehet én is csak azért értettem meg, mert valóban borsodi putris vagyok, ki tudja... :-)

2017. aug. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!