Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy anyam megenge...

Mit tegyek, hogy anyam megengedje?

Figyelt kérdés

15 eves vagyok es a legjobb baratnom 16. szulinapjara szervezek egy hazi bulit..de Anya, ugy engedi csak, hogy 10-kor vege legyen az egesznek es akkor o jon haza.

Sosem csinaltam semmi rosszat, kituno tanulo vagyok, nem lehet mit ram fogni, hogy miert nem bizik meg bennem..megis nem tudom mit tehetnek, mert nem akar engedni.

Ti mit tennetek?



2017. aug. 9. 00:20
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem örülj, hogy majd 10-ig ott lehetsz. Sokaknak ezt sem engedik.
2017. aug. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Es ha nem hozzatok szerveznetek a bulit, hanem a baratnodekhez vagy mashova? Vegulis az o szulinapjat unnepelitek
2017. aug. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
E helyzetben valódi kérdés, mit kell megérts, hogy magadnak megengedd elmenetelt.
2017. aug. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

Este 10 az nincs későn, olyankor kezdődnek az igazi bulik.

Amúgy hol szervezed? Náluk?

2017. aug. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
akkor máshol szervezzétek ne nálatok. bár szerintem máshol se fog engedni 10 után. amúgy meg mit akarsz? ne jöjjön haza? :D ha meg otthon van a mutter nem igazán jó a buli.
2017. aug. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

En sem ertem, hogy hol akarsz hazibulit szervezni, otthon, nalatok?

Es szerinted anyadnak hol kene addig tolteni az estet, amig ti buliztok otthon? Uljon be egy kocsmaba? Kulonben is kiskoruak vagytok, majd hajnal 2-kor nekiallnak a tobbiek haza tenferegni vagy hogy? Jonnek majd a szulok a tobbiekert vagy tomegkozledtek 15 evesen az ejszaka kozepen?

Ha anyukad erre a bulira engedelyt ad, es ugy jar el, hogy nincs felnott felugyelet veletek, es valakivel tortenik valami szerinted kit fognak elovenni? Az okos ugyes kituno tanulo nagylanyat, aki soha nem csinalt semmimrosszat?

Es a tobbi gyerekkel mi van? Anyukadnak talan azokban is vakon meg kellene biznia mert te azt mondod?

Ha a helyeben lennek, en egyaltalan nem engednem a sajat otthonomban a bulit, ugy, hogy nem vagyok otthon, vagy nincs veletek felnott! Ejszakaba nyuloan meg plane nem.

Szervezz bulit mashol, mashova!

2017. aug. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Én mit tennék?

Korábban kezdeném a bulit. :)

Szerintem anyukád baromi jó fej, hogy nem akar kínos helyzetbe hozni, inkább nincs is otthon, hogy bulit szervezhess, a legtöbb szülő pont fordítva tenné, ott sertepertélne, az aztán tényleg hangulatgyilkos.

Mivel most nyári szünet van, nincs suli meg tanulás, így simán elkezdhetitek 3-4 óra után a köszöntést, bemelegítést, beszélgetni, iszogatni akkor is lehet. A többi meg majd jön magától. :)

2017. aug. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Igaza van, én sem díjaznám ha hullafáradtan hazaérek és egy rakat tini ordittatná a zenét.

Kezdjétek elöbb a bulit, ennyi. :)

2017. aug. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%

Mellesleg bulit sem engednék felnött mélkül, mert ha baj van, vagy hmlyeséget csináltok, akár valaki hülyére issza magát, engem vennénel.elö.

Egyábként pont ilyenkor szokott lenni hogy a megbízható kislányok bebxnak mint állat vahy csak véletlenül megrongálnak ezt-azt.

2017. aug. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

Érdekes, hogy minden gyerek azt állítja magáról, hogy sose csinált semmi rosszat, és kitűnő tanuló :D

15 éveseknek nem való a házi buli amúgysem, légy kreatív.

2017. aug. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!