Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit akarhat ezzel elérni? 17/F

Mit akarhat ezzel elérni? 17/F

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak, amikor 3 éves voltam és nem találkoztam vele. Azóta Németországban él és ott talált magának valaki mást, anyával is csak nagyon kevésszer beszélnek és tegnap apa mondta, hogy ezen a hétvégén szeretne csak velem lenni. Furcsállom, mert ugye nem nagyon tartják a kapcsolatot anyával és akkor most hirtelen szeretne csak engem látni, de anyát (ezek szerint) nem és hozni akarja a fiát is, aki attól a nőtől van, akivel most együtt van.
2017. aug. 9. 17:42
 1/5 Captain Logic ***** válasza:
88%
Fogalmazás se megy nagyon, mert arra is nekünk kellett rájönnünk, hogy kivel “nem találkoztál”. Amúgy ebből szerinted mit tudunk neked mondani?
2017. aug. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akármit. Lehet hogy a testvéred meg szeretne ismerni. Lehet hogy csak leesett apádnak mennyi mindent kihagyott nálad. De az is lehet hogy azt akarja velük élj ezentúl. és ne anyukáddal - akármi lehet. Vagy szimplán csak öregszik, és fél hogy nem lesz ideje megismerni téged, a gyerekét.
2017. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Légy nyitott, és megtudod

Ne légy ellensèges vele, én is veled egyidős vagyok és örülnék ha újra láthatnám apám akármilyen is lenne... de nem láthatom, mert már rég nem él :(

2017. aug. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Szilvásbuktát.
2017. aug. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Mindegy mit akar. A lényeg, hogy legyél vele jóarc, és használd ki őt, amennyire csak tudod :) ő is megkapja a gyermeke szeretetét, te is jól jársz :)
2017. aug. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!