Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat ezzel anyám elérni?

Mit akarhat ezzel anyám elérni?

Figyelt kérdés

Állandóan pampog h tesom barátja sokat van és itt eszik. Már olyanokat mond h ő nem fog soha többet főzni nem fog mást zabáltatni. Már én sem merem áthivni a barátom mert félek h beszól h miért eszik itt. Azt látom h sokszor tesom nem eszik inkább ebédet és akkor vacsora időben tud ő is meg a barátja is enni. Ugyh tulajdonképpen nem fogy több kaja. Nekem multkor azért szólt be mert barátom itt volt mikor elkapta a hasmenés és a wc papir miatt durrogott.

Sem én sem tesóm nem szólunk anyámnak h mikor itt az ő barátja megkinálja kajával. Sőt az előző élettársa évekig itt lakott ugy h semmivel nem szállt be a közösbe.

Költözni sem én sem tesom nem tudunk,nagyon egymásra van utalva a család pénzügyi téren.


2013. febr. 21. 18:31
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Talán többel kéne beszállnotok, vagy néha egy-egy vacsihoz vásárolnotok.
2013. febr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
47%

egyetek a barátotoknál.

én sem főznék más gyerekére.

vagy a szülőknek kellene ezt egymással megbeszélni

2013. febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
41%

Mostanában nagyon megdrágult az étel +1-2 tányér kaja itt meg ott anyagilag tényleg megterhelő plána ha kevésből gazdálkodik.

Azt nyugott körülmények között meg lehet beszélni hogy ha a ti barátaitok nem esznek akkor ő se etese a barátját.

2013. febr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
62%

Gondolom, anyuka veszi a kaját a saját pénzéböl, meg minden egyebet, ti meg fogyasztotok.


Ebben az esetben azért csak van joga eldönteni, hogy kire akar költeni, én is a SAJÁT barátaimat etetném inkább, mint másokét.


Vegyetek te a barátotoknak kaját, akkor nem lesz ilyen probléma.

2013. febr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

A bejövő pénzünk több mint 50%t adjuk le mindketten a tesommal.

Én is meg tesom is szokott az ő barátjánál lenni,de nem kicsinyeskednek egyikünkkel sem h wc papirt használunk vagy eszünk ott.


Meg nem fogy több kaja sztem,mert tesom pl ha tudja h jön hozzá este a barátja akkor inkább nem ebédel.


Én meg hetek ota csak halogatom h barátom jöjjön hozzám mert félek h anyámnál elpattan vmi és beszol neki.

Multkor pl barátom vett melegszendvicshez sajtos stanglit szalámit,sajtot,majonézt és másnap anyám azért szólt be mert h vajat használtunk.

2013. febr. 21. 19:06
 6/31 anonim ***** válasza:

akkor egyenek otthon a srácok és azután menjenek át hozzátok.

ennyi.

2013. febr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
40%
És anyunak meg nem adtatok a melegszendvicsből? Ejnye...hát ezért.
2013. febr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Tesom munkanélküli jelenleg havonta kb 50 ezret kap még 2 hónapig. Ebből ad 35.000 ft-ot,a maradékbol tisztálkodó szereket meg egyéb dolgokat vesz.


Én dolgozom kb 70et szoktam japni mikor hogy tulórától függ. Én annyit adok le h 20.000ft marad meg nekem amit arra költök amire akarok.

Mig tesom dolgozott ő is igy csinálta.

2013. febr. 21. 19:12
 9/31 anonim ***** válasza:
30%
de az sem a srácok keresete, akik ott esznek! nem értem minek számolgatsz.
2013. febr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Nem volt itthon mikor csináltuk,azért is vette a vajon kivül az alapanyagokat barátom mert anyám semmit nem fözött.

Másnap mondtam anyámnak van még szalámi meg sajt csináltunk melegszendvixset este. Erre szólt be h de vajat azt nem vetettek,az én vajamat kellett használni.


Sem az én barátom sem a tesom nem 10-20 perce lakik h csak ufy haza ugorjon kajálni.

2013. febr. 21. 19:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!