Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti értitek anyám logikáját?...

Ti értitek anyám logikáját? Nem használhatom az új cuccaimat.

Figyelt kérdés
Ha kapok új ruhákat, az minimum fél évig nem kerül elő, "nem kell mindent egy sz*rba verni" címszó alatt. Legtöbbször mire előkerül a ruha, addigra elfelejtem őket vagy már nem is jók.

2017. aug. 11. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel őket és kész.
2017. aug. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég érdekes logika. Én elmondamam neki, hogy addigra nem jó és hordanám, ha veszek ruhát azért veszem hogy hordjam. Nem azért hogy félre rakjam
2017. aug. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi beteg elme szülőről lehet itt nap mint nap olvasni! :(


Vedd fel,mi a francnak vette,dísznek?Nem is értem.

2017. aug. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Captain Logic ***** válasza:
100%
És hova rakja? Van egy külön szekrénye a te cuccaidnak, és amit vesz neked valamit, berakja oda? Nem teljesen értem.
2017. aug. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vedd elő a fél évvel ezelőtti vásárlást és ecseteld anyunak hogy ez ezért nem jó az meg azért.
2017. aug. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elteszi külön szekrénybe, ahol a nem hordott 1000 éves ruhái vannak, de sokszor ő se tudja, hogy hova tette.
2017. aug. 11. 18:18
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanez volt, csak kajával. Először is rólam tudni kell, hogy nagyon keveset eszek, néha egy-két szelet kenyér is elég egy nap mert egyszerűen nem vagyok éhes, ez mindig így volt. Anya állandóan hajtogatta, hogy "nem azért vettem az uborkát, hogy befald", "vettem mogyorókrémet, de ne nyúlj hozzá". Régen volt egy időszak, amikor konkrétan leszidott, hogy miért ettem annyit az uborkából, nem egyszer azzal lett vége, hogy soha többet nem vesz mert neki rendes adag nem is jut mert az egészet én eszem meg. De arra nem gondolt, hogy talán nem én enném meg az egészet, ha nem azt csinálná hogy miután megveszi, hozzá se nyúl aztán egy héttel később gondol egyet és már nincs tele az üveg. Mára szerencsére már nem csinálja :D
2017. aug. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az alapelv, gondolom, az lenne, hogyha egyszerre kezded el hordani az összes ruhát, akkor egyszerre használódnak el, míg ha fokozatosan, akkor nem hat felsőt meg három nadrágot kell egyszerre venni, csak mindig egyet-egyet a legrégebbiek helyett.

Anyud viszont kicsit túlzásba esett. Nagyim volt ilyen mindig. :) Ő az ajándékokkal is ezt csinálta, bekerültek a szekrénybe aztán sose használta.


Esetedben megoldásnak azt látnám, hogy te magad vásárolsz, és a fenti logikát ésszerűsítve hordod őket, így egy szava sem lehet, hogy mindent egyszerre hordasz el (van érved, megvédeni magad), és nem kallódnak el nála sem a dolgok.

2017. aug. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Metionin ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt. Karácsonyra, születésnapra mindig ruhát kaptam de nem hordhattam, mert "ez szép ruha, ez nam arra van hogy hordjuk, hanem ha orvoshoz kell menni vagy vendég jön". A valóság úgy néz ki, hogy kétévente egyszer voltam orvosnál és vendég sem jött gyakrabban, így mire megkaptam volna a ruhákat, már rég kinőttem őket. Hétköznap meg jártam a 3 számmal nagyobb szar ruhákban, míg a szép jó ruha a szekrényben rohadt.
2017. aug. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!