Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha szűleim roszul...

Mit tegyek ha szűleim roszul bannak velem? 16 eves vagyok fozok mosok takaritok? 18 eves noverem van egesz nap fb kozik, fekszik! Es azt mindjak nem mehetek a nyomaba mert ő hercegno, azert mert van egy komoly baratom, neki meg nince meg

Figyelt kérdés
2017. aug. 13. 23:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Mi van?
2017. aug. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
2017. aug. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
2017. aug. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
23%

De parasztok vagytok!


Beszélj a szüleiddel! Mondd el nekik, hogy te ezt inkorrektnek tartod és változtassanak!

2017. aug. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%

ne legyél úgy kiakadva.13 éves vagyok,mosok,takarítok,tanulok mindkét testvéremmel,segítek anyámnak a papírmunkában,mindemellett 4,72-re zártak évvégén.anyámék meg azt mondják,csalódtak bennem,a nővérem sokkal jobb,mert épphogy átcsúszott az érettségin,és felvették szakmunkásba.

Tehát nem bánnak veled rosszul attól,hogy 16 évesen alap,háztartásbeli dolgokat végeztetnek veled.én összetenném a kezem,ha csal ennyi dolgom lenne...

ha meg nem akarod megcsinálni,hivatkozz arra,hogy épp helyesírási szótárt böngészel...

2017. aug. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

Akibe szorult csepp igazsagerzet , erzi h miröl beszel a kerdezö.

Miert nem oszlik meg a munka, miert kene mindent ö vegezzen?

Mintha debilek irnanak

2017. aug. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%

Gyámhivatal, gyerekvédelem, osztályfőnök, esetleg költözés rokonokhoz/barátokhoz/kiskutyához, kollégium, blablabla.. Ha kell megoldás van n+1 millió hasonló kérdés.


Gondolom a kérdés valami olyan szeretett volna lenni hogy igazságtalanul bánnak vele a másik tesó a kedvenc gyerek, téged pedig beállítottak te pedig rossz vagy/nem is akartak csak becsúsztál/valami más hülyeség, és akkor most minden hülyeséget veled csináltatnak mint valami cseléddel. Valami disney mese van erről. M1, ettől még a probléma komoly, megoldásokat lásd fentebb. Utolsó mondatot nem igazán értettem, ha fontos, akkor írd le magyarul.



#4 Betörő bácsi, mit tetszik képzelni, anyukámék megdolgoztak azért a tévéért!

Megerőszakoló bácsi, hát nem tetszik belegondolni hogy ez milyen rossz nekem?

Öngyilkos terroristanéni, hát tessék már belegondolni hány ártatlan ember fog emiatt meghalni.

2017. aug. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
40%
Nekem van egy barátnőm aki 14 éves és azért büntetést kapott mert elaludt a kanapén a nappaliba meg a legjobb ajándéka vasaló folyadék.. Ő még csak 14 de ő viszi haza az öccsét iskolából plusz ebédet kell főznie mire az anyjáék ebédszünetkor hazamennek és még kitűnőnek is kell lennie,mind e mellett vasalnia kell,mosnia,takarítania különben nem mehet sehova,szinte mindent ő csinál az anyjáék meg az öccse élnek mint marci hevesen..
2017. aug. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Édes jó istenem, annyira sajnállak hogy nem mereszted te is egész nap a facebook előtt. Ez a kérdés csak arról szól hogy te vagy Hamupipő, persze pasival, és de sokkal jobb vagy mint a tesód, akinek csávó sem jut. (mert olyan nagy dicsőség hogy van faszid) Hála istennek nemsoká kezdődik a suli, remélhetőleg kevesebb lesz az unatkozó kölyök.
2017. aug. 14. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Mit tegyek, ha a szüleim rosszul bánnak velem?

16 éves vagyok, főzök, mosok, takarítok. 18 éves nővérem egész nap Facebookozik, fekszik! És azt mondják, nem mehetek a nyomába, mert ő hercegnő, azért mert van egy komoly barátom, neki meg nincs még.


Magyarról magyarra.

2017. aug. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!