Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez most komoly? Elkobozni egy...

Ez most komoly? Elkobozni egy mágneses fülbevalót. Valaki elmagyarázná nekem az értelmét? 14l

Figyelt kérdés

Anya nem engedi​,hogy legyen több lyuk a fülembe,mint kettő,mert szerinte kihívó.Nem úgy,mint az élénk vörös haj,amit enhedett,de mindegy.Naszóval mivel nem engedte a plussz lyukat, elkezdtem mágneses fülbevalót használni,mert mért is nem,meg amúgy is volt az ékszerdobozomban, szóval beszerezni sem kellett.


Erre anyám elkobozta a fülbevalót.


Ennek mi értelme volt?


2017. márc. 12. 10:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Megmondta, hogy nem akarja, hogy több fülbevaló legyen a füledben, mert kihívónak tartja, te meg a tiltása ellenére telepakoltad a füled. Ezért vette el. Döbbenet, hogy 14 évesen ezt a logikai összefüggést el kell magyarázni neked.
2017. márc. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
Azon a ponton vagyok,hogy a családi kategóriát is 18+-os emberek használhassák.
2017. márc. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
gyakori= falanszter
2017. márc. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%

kislány megpróbálnám neked elmagyarázni, de olyan hisztis sértett hangulatodban vagy, hogy baromira nem érdekelne...

majd kinövöd nyugi :)


24F

2017. márc. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

most havonta ki írsz megint 1 kérdést ,mert anyád nem engedi hogy újabb lövésed legyen?



https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

2017. márc. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Azok az édes tini évek. Amikor én voltam 14, akkor nálunk is ez volt a divat. Mindenkinek kellett fülenként legalább 2 lyuk. Ma már huszonévesek vagyunk és találd ki mennyien használják mindkettőt. Pontosan. Senki se. Ez csak ilyen tini láz, nyugi, kinövöd majd.
2017. márc. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%

Én nemsokára harminc leszek, és egyik fülemen kettő, másikon öt lyuk van egymás mellett. Plusz helix és antihelix.


Mondjuk én 20-on évesen csináltam, nem picsuszként, és nem divatból.

2017. márc. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
Sajnálom a mai férfiakat, lassan már csak ilyen korcsok közül tudnak választani. Eltűnt a nőiesség, a visszafogottság.
2017. márc. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%
Bizony, nem lehet csicskítani. Szar lehet.
2017. márc. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
20%

Apám jópár évtizede leszedetett egy

szép ezüstkeresztet a nyakamból.

Azért volt fájó,mert én csinálam.Ötvös-ékszerésznek tanultam

és ez volt az első munkám amit csináltam.Nem tudom igazán a választ

a kérdésedre,de egy szolíd fülbevaló

azért nem árthat.

2017. márc. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!