Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van valaki aki azegyik szülőjé...

Van valaki aki azegyik szülőjével él ésa másik az egy másik városba?

Figyelt kérdés

Anya el akar pár év mulva költözni debrecenbe ,velem és az öcsémmel.Anya ott nőtt fel debrecenbe és vissza akar költözni!Papám ott lakik amugy.Itt miskolcon lakunk most és apa és nagyi és a suli a leges legjibb barinőm is ittvan!És én nem akarok oda menni!Ténleg NEM !!!!

Anya meg nagyon szeretne!(a szüleim elváltak)És apa itt majd tudna jönni értem majd suliba meg ilyenek!De ott nem!meg hát ittvan apánál a kutyám macskám!Meg ahova apa költözött pár méter és ott van egy lovarda meg karámok,és én betegesen szeretem a lovakat,lovagolok is!!És egy hatalmas kert van és itt tarthatnék lovat is ,meg apa meg is engedné lassan mert mondogatja!!!

Szerintetek mit tegyek???

Veletek van ilyen???

Hogyan éltétek meg???

Mesélhettek bátran!!


2017. aug. 14. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Apukád szeretné, hogy vele élj? Akkor inditson gyermekelhelyezesi pert, és ha megfelel az elvarasoknak, akkor maradhatsz, de akkor a testvéred is, mert gyerekeket nem valasztanak szét.
2017. aug. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Smugy 12/L

De apa most épiti a házat ott nrm nagyon tudnánk élni

2017. aug. 14. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Hát,neked oda kell menni ahová anyukád visz! Én megértelek téged,de ha apud nem vállal,akkor nincs mit tenned!

Hosszútávon Debrecen jobb hely mint Miskolc.

Barátokat majd szerzel ott! Tuti ott is van lovarda és élhetőbb város mint Miskolc!

2017. aug. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%

Pár év mulva akar menni nem?

pl. 2-3?

hát arra kész lesz a ház

+megleszel 14 éves és akkor ha apàd elvállalna akkor indit egy gyermekelhelyezésit

ott pedig mivel megvagy 14 meghallgatnak és nagy súllyal figyelembe veszik azt is

2017. aug. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!