Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Létezik ilyen? Olvastam...

Létezik ilyen? Olvastam olyanról ha valakivel huzamosabb ideje él az ember azt külsőleg elkezdi formálni? Elveszti a másik ember vonásait aki nincs az életébe?

Figyelt kérdés
Jelenleg édesanyámmal és fél éves gyermekemmel élek együtt miután a feleségem itt hagyott minket egy másik férfi miatt.A mi esetünkben ezeket a változásokat véltem felfedezni.Az anyja nem is látogatja a lányát.
2017. jún. 2. 08:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Ezt most magyarul még egyszer.
2017. jún. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ez magyarul van
2017. jún. 2. 08:24
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Magyarul van, de értelmetlenül. Mi a kérdés?
2017. jún. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
A kérdésem az volt,hogy valaki hallott e már ilyen esetről,hogy ha elhagynak egy kisgyereket akkor eltűnnek a vonások a gyerekből és akivel él jelen esetben az édesanyámmal annak a külsőleges formáját veszi át vonásait?
2017. jún. 2. 08:32
 5/24 A kérdező kommentje:
Jelen esetben az édesanyámmal tölti a legtöbb időt.
2017. jún. 2. 08:33
 6/24 anonim ***** válasza:
Igen - bár ez inkább a felnőttekre vonatkozik, 20-30 éve együtt élő házaspároknál lehet látni hogy nagyon hasonlóak lesznek. A kisgyerek fejődés közben alakuló "vonásaira" minden hat még. A környezet, a táplálék, a hangok, a színek a fények. Legyen nyugodt, tiszta csendes a hely ahol él.
2017. jún. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Akkor itt most két különböző kérdéseől van szó, igaz? Szerintem létezik, mivel, ha valakit sokáig nem látsz, csak az emlékeid maradtak róla, akkor nyilvánvaló, hogy nem fogsz rá olyan pontosan emlékezni egy idő után. Lehet, hogy elfelejtesz néhány részletet, amit majd a képzeleted pótól. Pici gyerek esetében meg, lát egy képet az édesanyjáról, de a személyiségét ő fogja elképzelni, formálni, hiszen a gyerekeknek erős a fantáziájuk. Kialakít egy képet az édesanyjáról, ezt fogja valósnak hinni. Ezzel csak az a baj, hogy amikor találkoznak csalódik majd.


Lehet, hogy kicsit összekavartam a kérdéseket xD

"Ha valakivel huzamosabb ideje él az ember azt külsőleg elkezdi formálni"-" Nem egészen értem, gondolom azt jelenti, hogy ha együtt élsz valakivel, megismered a pozitív tulajdonságait és kötődsz hozzá, akkor szebbnek látod, mert a szereteted szebbé teszi a szemedben?- Na jó ez furán hangzott. Remélem valamennyire azért segítettem xd :)

2017. jún. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azelőtt írtam a választ mielőt megmagyaráztad volna, valóban eléggé félreértettem.
2017. jún. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%

Ez hulyeseg

Nem azert kezd el anyadra hasonlitani, mert vele el, hanem mert alapbol elkezdene ra hasonlitani, mivel az apja anyja es benne van a genjeiben. Nekem meg az ukna

2017. jún. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
*mielőtt
2017. jún. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!