Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen kedves gyerekkori...

Milyen kedves gyerekkori emléketek van apa-lánya kapcsolattal összefüggésbe, amire most már felnőttként is szeretettel és szívesen Emlékeztek vissza?

Figyelt kérdés
2017. aug. 18. 11:51
1 2
 11/12 anonim válasza:

Amikor 16 évesen bejött a szobámba mikor sírtam és elkezdett rajtam csúfolódni, aztán leszidni a semmiért.


Jajj apa, olyan kis vicces vagy. 💕


(Sarcasm alert)

2017. aug. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Kislányként mindig apukám vitt oviba és ő készítette el a frizurámat is. Megfésülte a hajam, befonta vagy lófarokba kötötte, kis csattokat tett rá, vagy hajpántot kaptam. Persze eleinte nagyon viccesen néztem ki, de végül nagyon belejött, és nagyon klassz kis frizkokat alkotott nekem. :) Ezen mai napig nagyokat nevetünk.

Ő tanított meg biciklizni és sakkozni is. Télen nagy hóember építések és szánkózások voltak.

Apukám egy relatíve zárkózott férfi, nem túl erős a lelkizésekben, de ettől függetlenül sosem kételkedtem a szeretetében. Az életben akármilyen problémám akad tudom, hogy hozzá és anyukámhoz bármikor fordulhatok. Teljes mértékben megbízom bennük.

2021. márc. 21. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!