Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normalis, hogy apa azt mondja...

Normalis, hogy apa azt mondja nekem szerelmem? 💖

Figyelt kérdés
Normalis,hogy apa mindig "szerelmemnek" szolit? Azt szokta mondani,hogy gyere ide szerelmem, szerelmem figyelj ram, igen szerelmem?, joejt szerelmem,szia szerelmem,szeretlek szerelmem. Engem miert nem zavar ez? Annyira jol esik amikor apa ilyen kedves velem es olelget,puszilgat mindig. Ez baj? Nem normalis dolog? 13 eves vagyok. 😊 Anyukammal nem olyan szoros a kapcsolatom. O nem olelget,puszilgat es kevesebbet vagyok vele. Apa viszont mindig megolel es elhalmoz a szeretetevel. Meg amig apa kirakott rolam fotokat facebookra is addig anyu semmit. Apanak a profilja is az ahol ketten vagyunk es ad nekem epp egy puszit. De nem mostani kep. Otthon is mindig apa van velem. Ez baj mar?

2017. aug. 19. 13:02
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Szivemnek is szokott szolitani. De a szerelmemet mondja ejjel nappal 😊 mig anyat nem becezgeti hanem a neven szolitja.
2017. aug. 19. 13:21
 12/27 anonim ***** válasza:
79%

Lányos apa vagyok, szerintem ez teljesen normális dolog..bár én nem szólítom így a lányaimat.

Amit az első írt az teljesen korrekt válasz. Nem értem, miért pontoztátok le. De férfiként engem is elszomorít, hogy egyből ilyen dolgok jutnak az emberek eszébe ..persze tudom, hogy nem véletlenül. Sok az olyan mocsok.

2017. aug. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Az en apukam NEM MOLESZTALT SOHA SENKIT ES ENGEM SEM! Nem nezett ram maskent csak mintha a lanya lennek mert az vagyok. Nem vitte soha tulzasba, sosem volt kellemetlen ,ciki,gaz. Apa nem pedofil, nagyon szereti anyat is. Csak anya nem szereti apat. De apa, nem! Apa tisztesseges, intelligens,komoly ferfi. Nem majom szeretettel szeret, o torodik velem a legtobbet. Es soha nem erintett meg ugy hogy meijedjek tole es mast gondoljak. 😞 Az en apukam NEM molesztalna soha!!! Tudom,hogy nincsenek mocskos gondolatai. Szerintem tiszta es oszinte szeretet amit erez ugy mint en. 😞
2017. aug. 19. 13:29
 14/27 anonim ***** válasza:

Nyugi.

Szerencsés vagy. Olyan apukád van, aki úgy bánik veled, mint egy kis hercegnővel.

És anyukád sem szeret kevésbé, attól hogy ő nem úgy mutatja ki.

Egy apa és lánya kapcsolat nagyon szép tud lenni (ahogy a tietek is az) , de egy anya-lánya kapcsolat más. Eljön majd egyszer az az idő is mikor inkább támaszkodnál rá és akkor ott lesz.

2017. aug. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
36%

Ez nagyon ritka szerintem, amikor az apa mutatja ki jobban a szeretetét! Örülj neki, értékeld és viszonozd, ahogy teszed is!

Biztosan anyukád is szeret (simogatás), csak lehet, hogy Ő olyan családból származik, ahol nem tudták ennyire kimutatni az érzéseiket, mint apukád. Ez nem jelenti azt, hogy nem szeret; inkább azt jelenti, hogy nehezen tudja kimutatni. Próbáld meg te is apukádat utánozni, és szeresd anyukádat is. Talán ez benne is feloldja a "gátlásait".

Jó hogy ilyen boldogok vagytok apukáddal, de érdemes lenne anyukádat is belevonni ebbe. Az egész családnak jó lenne!!!

2017. aug. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Apa tenyleg normalis, nekem o a peldakepem is. Es apu amugy magan nyomozo. Szerintem latott mar ezt az es nem molesztalt!! 😞 Remelem ezert ot nem bantjak. De sose mondtak hogy ciki, nem normalis h apa szerelmemnek nevez.
2017. aug. 19. 13:37
 17/27 anonim ***** válasza:
92%

Mi lenne ha megnyugodnál kicsit?!

Senki nem írt olyat, hogy molesztált az apukád, azt sem írtuk, hogy molesztálni fog. Sőt még azt sem, hogy megfordult ilyen a fejében.

Nyugi! Nem vádoljuk apukádat.

Csak tudod itt gyakorin előfordulnak olyan kérdések is.

Mint mondtam, engem is elszomorít már a feltételezés, mert apa vagyok, és el sem tudom képzelni,hogy bántsam a lányaimat.

De tudom, és te is tudod,hogy vannak olyan "férfiak".

Egy külső szemlélő nem tudja megállapítani, hogy pontosan mi van a háttérben.

Az első válaszoló nem akarta vádolni az apukádat ..hogy is tehetné, hiszen nem ismeri.

2017. aug. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
55%

12# Mert van egy kis beütésük! :)


Igen,elég sok rosszat hallani és épp ezért írtam,ha nem molesztálja,akkor nem baj!

Sokan csak olvasnak,de nem értelmeznek,bár itt ez nem meglepő! :)

2017. aug. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
En szoktam anyat olelgetni, de o sose olelt vissza. Nagyon sokaig oda mentem hozza probalkoztam,megpusziltam mondtam neki h szeretem ot. De anya csak bolintott,megsimogatta a fejemet,hajamat es kitert elolem. Kiskoromban anyukam egyaltalan nem figyelt ram es apa vitt oviba is, otthon is adott enni, ja es a furdest 5 eves koromig apukammal csinaltam. Marmint o segitett annyiban hogy bealitotta a vizet engedett tusfurdot es megmosta a hajamat. Ma mar termeszetesen egyedul furdok. Anya meg apa meg nem is jonnek ki jol egymassal. Sose lattam oket olelkezve vagy hogy megpusziljak,csokoljak egymast. Nem veszekedtek elottem. De anya mintha apat sem szeretne. Mondjuk azt tudom,hogy mindenki kisfiut akart es anya is. 😞
2017. aug. 19. 13:42
 20/27 A kérdező kommentje:
Jo, bocsanatot kerek. Nem akartam letamadni senkit, csak az en apukam tenyleg nem bantana senkit. 😊
2017. aug. 19. 13:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!