Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Leírnátok nekem, milyen a...

Leírnátok nekem, milyen a kapcsolatotok 20 év körüli lányotokkal?

Figyelt kérdés
Az enyém és az apjáé ugyanis elég viharos. 2-3 éve volt egy nyugodtabb időszak, de mostanában újra elég sok a konfliktus. A nagylányom egyébként egyetemista, év közben csak hétvégente találkozunk, de most augusztusban viszonylag sokat voltunk együtt és időnként nagyon nehezen viseltük el egymást. Ez a tény eléggé elkeserít, pedig úgy érzem, sokat teszek a problémák megoldásáért.
2017. aug. 21. 14:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3%
biztos drogozik
2017. aug. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Na látod, erre nem is gondoltam.... De most, hogy mondod... Tuti.
2017. aug. 21. 14:58
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi a konfliktus forrása? Csak mert én is 20as egyetemista lány vagyok és viharos a kapcsolatom anyummal... Minden xaron felhúzzuk magunkat, olyanon is amit másnak elnézünk...
2017. aug. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
ja, tuti drogozik, ha nem vagytok egy hullámhosszon. Ilyen hülye anyával én se jönnék ki.
2017. aug. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

en huszoneves lany vagyok es csak azt irhatom milyen a kapcsolatom vele


ha hiv nem veszem fel a telefont

ha talalkozni akar kerulom a minimalisra

2017. aug. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mi a konfliktusok fő forrása?
2017. aug. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#4, látom nem értetted a poént. Persze, hogy nem drogozik, nem ez a konfliktus forrása. Ahogy írták, olyan dolgokon kapunk össze, amit másnak elnézünk. Nagyon nehezen viseli, ha valakinek más a véleménye, mint neki, akkor rögtön "harap". Arra gondoltam, hogy talán az a baj, hogy kikerült a "nagybetűs életbe": egyetem, önfenntartás, a felmerülő problémák önálló megoldása, ezért idegesebb, mint régen. Remélem hamarosan megnyugszik és újra visszatalál hozzánk.
2017. aug. 21. 16:58
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Igen, egyetemista és igen, kikerült a nagybetűs életbe. És ez azzal jár, hogy sokkal nyitottabb, változatosabb emberekkel találkozik, akinek érettebb a gondolkodása. És ezért lassan elkezdi észrevenni, hogy mondjuk sok dologról nem jól gondolkoztok, vagy nem jól álltok hozzá. Jobban meglátja a hibáitokat, mint mondjuk egy kisgyerek. Én is ugyan így vagyok, annyi intelligens, nyílt látókörű emberrel találkoztam így az egyetem alatt, hogy én is kevésbé tolerálok egy-két negatív, szűklátókörű embert. Például édesanyámat. Sajnos nagyon lehúzza az én hangulatomat is, nem jó már vele beszélgetni mert semmit nem csinál, csak próbál elbizonytalanítani, amikor nagyon is sinen van az életem.
2017. aug. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

#3as vagyok

én ezt egyébként úgy oldottam meg hogy a 'kényes' témákat kerülöm anyummal mert tudom hogy úgysem tudunk megegyezni... Pl egyetemi témákat mert nem rajong a szakért amire járok, de pl a pasikba beleavatom(nem mindenbe de körülbelül hogy képbe legyen). Akkor van gáz ha otthon vagyok és mindketten stresszesek vagyunk. Ilyenkor apu meg a macska a villámhárító. Akkor azért is veszekszünk ha van rajta sapka, ha nincs. Apum szerint pont azért mert a személyiségünk alapból hasonló anyummal, csak az életszemléletünk nem.

2017. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%

"Nagyon nehezen viseli, ha valakinek más a véleménye, mint neki, akkor rögtön "harap"."

Mivel egyikőtöket se ismerjük, erre látatlanbnan azt mondanám, hogy lehet te is pokróc módon reagálsz, az én anyám a mai napig felkapja a vizet, ha nem értek vele egyet és meg is indoklom vagy egyszerűen csak másképp látom, már durrog. Előbb inkább magadba nézz mélyen, aztán kritizáld őt szerintem.

2017. aug. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!