Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elvált szülők gyermekei,...

Elvált szülők gyermekei, milyen a kapcsolatotok az édesapátokkal?

Figyelt kérdés

Olyan helyzetre gondolok mikor az anya neveli a gyerekeket, és apával kevesebbet találkoztok.

Messzi élek tőlük, 1hónapban 1x találkozunk, de van hogy az egy egész hét mikor szünet van nekik. Szeretném majd ezt gyakoribbá tenni ha a körülmények úgy engedik. Hogyan érzitek számíthattok az apura, vagy mivel ritkán találkoztatok nem igen apaként tekintetek rá?

Bármi ami eszetekbe jut ezzel kapcsolatban érdekel! Köszönöm.


2017. júl. 12. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Eleinte kisebb koromban minden második hétvégét apukámnál töltöttem, aztán ez gyorsan megváltozott, új családja lett, nagyrészt el lettem felejtve. Az elmúlt időben 2-3 havonta találkozunk vagy beszélünk, bár nem nagyon van témánk, nem lehet rá számítani, sosem keres, nem igazán tekintek rá apaként.
2017. júl. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14 voltam amikor elváltak a szüleim, láthatás nem volt 2 évig mert apum 'elfelejtett' minket kb. Utána már csak én mentem mert a tesóm már nagy volt. Apumnak nincs új családja, de haverozik állandóan. A kapcsoltunk változó, leginkább akkor jövünk ki ha nem vagyunk 2-3 napnál tovább együtt. Apum nem tisztel, nem fogadja el ha más a véleményem mint neki és ő mindent jobban tud mindenkinél. Sokszor érzem úgy hogy én vagyok a legutolsó a sorban ami fontos. pl télen több mint 1 órát vártam rá -15 fokban amikor megígérte hogy hazahoz a fogászatról aztán még beugrott ide-oda... de megsértődik ha nem akarok minden 2. hétvégén hozzá menni mert minek fizet ő akkor gyerektartást. Szóval nem egy virágszirmos leányálom.
2017. júl. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
3 voltam, amikor elváltak a szüleim most 18 vagyok. Apukám kezdetben minden második héten elvitt és egész augusztusra. Aztán lett új családja, gyerekek azóta szarik a fejemre gyerektartást is sajnálja. facen beszélünk már egy éve lassan nem láttam. Most épp pereskedünk
2017. júl. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4-5 éves koromban váltak el a szüleim, mindkettőnek lett új kapocsolata. Az "apám" néhányszor még jött látogatni, de aztán lekopott és soha többet nem törődött velem. Egy féreg. Remélem kínok között fog megdögleni egy szép napon.
2017. júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mit jelent az "apa" szó?!

Na ilyen vele a kapcsolatom, hogy még csak a szó jelentésével sem vagyok tisztában.

2017. júl. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én tök jól megvagyok vele, kb 2 naponta látom.

Válás óta végre normális velem

2017. júl. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Apa???

Lassan két éve hogy nem találkotunk. Nem is akarok!!!

A gyerekkorom és a fiatal felnőttkorom miatta volt pokol. Tesómnak mindent megadott, rám egy tábla csokit is sajnált. Folyton kiabált velem. Sokszor a múlt miatt, meg csak úgy a semmiért. Egy agresszív alkoholista állat. Anyámat tönkre tette, tesóm se normális. Én gyógyszereket szedek több mentális betegségre. Mikor utoljára "beszéltünk" 20 percen keresztül ugatott velem. A páromat se hagyta ki ebből. Rá is tett megjegyzést.( ezerszer jobb és különb ember nála)

Na... kb 4-5 évvel ezelőtt váltak el. 14 évvel ezelőtt "lépett " le. Összejött egy szó szerint proli nővel. Az ő gyerekeivel kedves. Eltartja a nő egész családját.

Szóval van pár okom nem találkozni vele....

2017. júl. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!