Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednétek a 13 éves...

Megengednétek a 13 éves lányotoknak, hogy nyárra színes haja legyen?

Figyelt kérdés
Suliban nem, ha addigra nem kopna ki, akkor átfestenénk az eredeti színére. Eleve szőke a haja, nem kellene szőkíteni.

2017. aug. 22. 19:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
Jókor jut eszébe
2017. aug. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
24%
Színes haj mit takar? Azt nem engedném, higy olyan legyen mint a papagaj....
2017. aug. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%
Ha lenne egy 13 éves lànyom akkor igen.
2017. aug. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%

Lehet kapni hajszínezőket ami x mosás után kikopik vagy hajkréta.

Én megengedném, nincs ebben semmi rossz, a haját sem roncsolná. De csak úgy, hogy sulikezdésre kikopjon.

2017. aug. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
92%
Meg. De ez augusztus végén jut eszébe?
2017. aug. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Meg de nem orulnek neki de ha neki tetszik :)
2017. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Jövő nyárra gondolva :)
2017. aug. 22. 19:25
 8/29 A kérdező kommentje:
Egyébként lila lenne.
2017. aug. 22. 19:25
 9/29 anonim ***** válasza:
33%
Lehet lepontozni,megkövezni:én nem engedném a lányomnak
2017. aug. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy itt mit írnak, tök mindegy, a te szüleidet nem fogja meggyőzni. Amúgy volt itt a múltkor egy kérdés, mikor egy rakás válaszoló a válasza végére odabiggyesztette, hogy hány éves. Hát túlnyomórészt 20-24 évesek voltak, szóval nem épp a szülő kategória, de voltak bőven tizenévesek is... nem épp reprezentatív, ha azt akarod kideríteni, vajon a szüleid hogy állnak hozzá.


Én a magam részéről csak 30 vagyok, nem tudom mi lesz mire odajut a lányom, de sose értettem azokat a szülőket, akik nem engedik az ilyesmit. Nekem sem engedtek ilyen-olyan frizurákat, vagy ruhákat. (nem épp tinipicsä stílusom volt, pl. nem engedtek rövid hajat, vagy rózsaszín hajat, kidobták a csőfarmerom (akkoriban a trapéz volt a divat) stb.)Ezek nem maradandó dolgok és igazából tizenévesen van rá lehetősége a gyereknek, hogy ezeket kipróbálja, mivel akkor nincs semmi felelőssége stb. Az iskolában, ha tanul, akkor az elég, ha valaki tud, azzal nem tudnak kicseszni, akkor se, ha nem tetszik a haja színe a tanárnak. Nekem mindig azt mondták, majd ha önálló leszek akkor azt csinálok, amit akarok. Ja. De mikor önálló lettem, akkor már munkát kellett keresnem, dolgoznom kellett és így tovább. Akkor már nem lehet rózsaszín meg felnyírt, vagy épp rasta hajjal nyomulni. Tizenévesen lehetett volna, de akkor meg nem engedték. Nem baj, majd ha felfordulok és újjászületek, hátha a következő életemben - ha van olyan - majd megengedik az akkori szüleim... ;) Nyilván nem utálom az enyémeket ezért, csak nem értem a logikát. Esetleg te is megpróbálkozhatsz majd ezzel, hogy engedjék meg, mert most marhára nem számít és most éled azokat az éveidet, amikor következmény nélkül lehet színes hajad, vagy idióta ruhád stb. Mikor felnősz, akkor ennek többnyire vége. (Tekintsünk el a hippi életmódot élőktől, meg a ritka kivételektől, akiknél tolerálja a munkahely az ilyesmit. Többségében nem tartanak ott a munkáltatók és komolyan csökkenti az ember esélyeit a "feltűnősködés".)

2017. aug. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!