Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednétek a 13 éves...

Megengednétek a 13 éves lányotoknak, hogy nyárra színes haja legyen?

Figyelt kérdés
Suliban nem, ha addigra nem kopna ki, akkor átfestenénk az eredeti színére. Eleve szőke a haja, nem kellene szőkíteni.

2017. aug. 22. 19:05
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
18%
13 évesnek én még nem, lehet kövezni. És nem azért, mert jujj, még gyerek, hanem mert a haját roncsolni ráér később is, amikor még nincs fejlődésben a szervezete, vagy már nagyjából kifejlődött. 15-16 évesnek már engedném, de szívem szerint akkor is csak a színezőt.
2017. aug. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
8%
Attól függ milyen színűre szeretné. Ha a "normál" hajszín kategóriáin belül marad (pl. barna, fekete, vörös, szőke, ezek árnyalatai), akkor lehetne. Melírozni is melírozhatná, illetve ombréra is festhetné, a fent említett színek bármely kombinációja jöhetne. Azonban a rózsaszín, zöld, lila, srága hupikék stb. hajat semmiképp nem engedném neki. Itt a mellettünk lévő Sparban két eladólánynak a haja hupikék, az egyiknek rózsaszín, szerintem viccesek. Én a lányomnak az ilyet nem engedném, nem akarnám, hogy úgy nézzen ki, mint egy bohóc.
2017. aug. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
20%
Nem engedném meg.
2017. aug. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
81%
Vannak kimoshato festekek...amik par mosas utan kijon, azzal megengednem, allando festekkel nem.
2017. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
85%

Megengedném, ennyi idősen csak színezővel, ami nem roncsolja a hajat.

Később felőlem be is festhetné rendesen, akár hupikékre is, ha neki az tetszik :D

2017. aug. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

"mert a haját roncsolni ráér később is, amikor még nincs fejlődésben a szervezete, vagy már nagyjából kifejlődött"


A hajad halott, mindegy hány éves vagy. Nem él, semmi köze a fejlődésedhez, meg a fejlődő szervezethez. Semmivel sem lesz jobb a hajának, ha később festeti.


Te ezt nem is tudtad, hogy a haj meg a szőr az micsoda, meg hogy működik?

2017. aug. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
68%

"Azonban a rózsaszín, zöld, lila, srága hupikék stb. hajat semmiképp nem engedném neki. Itt a mellettünk lévő Sparban két eladólánynak a haja hupikék, az egyiknek rózsaszín, szerintem viccesek. Én a lányomnak az ilyet nem engedném, nem akarnám, hogy úgy nézzen ki, mint egy bohóc."


RÁD milyen hatással van, ha a lányod haja kék? Szar lesz a reggeli kávéd? Kirúgnak a munkahelyedről? Lecsökken a fizetésed? Nem indul az autód? Vagy úgy konkrétan a te életedre milyen hatással van a gyereked hajaszíne? Miért érzed úgy, hogy neked kell eldöntened hogy nézzen ki? Azt hiszed, hogy bárki téged ítél meg a lányod hajáról? Mert elárulom, egyáltalán nem. Téged mindenki csak arról ítél meg, hogy te hogy nézel ki. Azzal foglalkozzál, meg azzall, hogy a lányod ruhája ne legyen koszos és széthasznált, azon kívül mindegy hogy néz ki, senki se veled fog foglalkozni mégcsak gondolatban sem.

2017. aug. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
18 vagyok, a húgom 13, nekem a hajam alja lila, nyáron pedig anya megengedte, hogy a szőke hajú húgom hajába is tegyünk egy kis színt. Neki mondjuk nem az egész volt, csak ott az alsó, réteg, főleg akkor látszott ha felkötötte. A színezők nem ártanak a hajnak, csak a felső réteget fogják be, és egy nyár alatt simán kikopnak, de mondjuk én inkább valami világos/pasztell lilásat tennék bele. A sötétlila lehet, hogy kékre kopna ki, az pedig sokkal nehezebben kopik ki :)
2017. nov. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Egyertelmu
2017. nov. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!