Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámék nem hiszik el, hogy...

Anyámék nem hiszik el, hogy nem cigizek! Mit tegyek, hogy elhitessem velük?

Figyelt kérdés
Tegnap hazaérkeztem ,a barátaimtól , akik persze cigiznek. Majd később azt a megjegyzést kaptam , hogy hallottám , hogx az előszobába befújtam magam ( tényleg igy volt , mert nem szeretem még magamon sem érezni ), és hogx egyből érezték , hogy erős füst szagú vagyok. De hát mitcsináljak akkor ? Regebben rá-rá gyújtottam , de nem tetszett . Es nem hisznek nekem , és engemet meg idegesit hogy ennyire nem biznak meg bennem

2017. aug. 24. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim ugyanilyenek voltak. Soha egyetlen szál cigit nem szívtam el, mégis folyton gyanusitottak. Sokat nem tudsz tenni ellene.
2017. aug. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Amikor a barátaid rágyújtanak, menj kicsit messzebb tőlük, kérd meg őket, hogy ne rád fújják a füstöt. A parfümöt/dezodort pedig tartsd a táskádban, hazafele úton fújd be magad, még mielőtt hazaérnél.
2017. aug. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne idegesítsd megad, ha kapálózol, annál rosszabb lesz. Ha nem hisznek neked, akkor ez van. Esetleg megmondhatod, hogy sajnálod, és családtál bennük, amiért nem hisznek neked, de csak ennyi. Változni ettől sem fog semmi, de neked talán könnyebb lesz.
2017. aug. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendes válaszokat ! :)
2017. aug. 24. 13:40
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokat nem tudsz tenni. En szuleim is ilyenek.
2017. aug. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!