Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként mit tennétek, ha a...

Szülőként mit tennétek, ha a 16 éves fiatokat meglökné egy részeg ember a buszon, mire az ő válasza az lenne, hogy betöri az orrát a lökdösődőnek, majd kilöki a buszból?

Figyelt kérdés
2017. aug. 25. 23:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
Na de miért lökte meg? Szándékosan? Véletlen? Ha szándékosan, akkor jól tette, ha véletlen, akkor elszégyellném magam, hogy így lett nevelve...
2017. aug. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%

nem tudom... ezt neked kell tudnod, mert te ismered a fiadat.

Ha amúgy intelligens, higgadt ember, aki csak önvédelemből, vagy gyengébbek védelmében, végső esetben verekszik,

akkor azt mondom, oké, nem baj, ha egy férfi adott esetben fizikailag is helyt tud állni.

Ha azt látod, hogy eleve agresszív, eleve erőszakkal rendezi a konfliktusait, akkor pedig baj van.

2017. aug. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
32%
Szülőként a föld alá kívánnám magam. Ez miféle reakció? Szegény részeg ha leszúrja a pávián fiad, akkor az jogos önvédelem. Na meg milyen kretén már ha 16 évesen nem tudja milyen részegnek lenni. Pont az ilyen figurákat nem hívják házibuliba (se).
2017. aug. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
65%
az a kretén, aki nem tudja, milyen részegnek lenni??? - érdekes felfogás. Én ezek szerint egy rohadt sötét idióta lehetek, mert soha nem ittam, nem dohányoztam, és nem is kábszereztem...
2017. aug. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
70%
De mégis az a gyanúm,hogy nem az orrtörés az első legjobb ötleted ilyen helyzetben, és talán még kedveltek is pàran hogy legalább bornemissza vendég létedre is megtapasztald hogy a részegség pláne azoknál, akik alig isznak milyen hirtelen tud nehéz ill. Lehetetlen, extrém sportot csinálni a sétából, helybenállás, földönfekve kapadzkodás hogy le ne essél- kategóriába esni. Egy kincs, mint petőfi vagy krúdy, esetleg jézus. Kivéve ha bunkó és direkt lökött, akkor egy hangos elnézéstet vagy hé-t rá lehet szólni.
2017. aug. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
66%
Olyat vertem volna a gyerekre, ha megüt, hogy az ő orra törik be!
2017. aug. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%

"Szegény részeg ha leszúrja a pávián fiad, akkor az jogos önvédelem."

Azért ez kicsit másképp van büntetőjogilag de te nyugodtan késelgess bárkit aki meglök. Majd amikor önbíráskodásért előállítanak akkor mond, hogy csak önvédelem volt. :)

2017. aug. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
98%
Én fel evig hallgattam buntetojogot..es megtanultam ha balhe van odebballok, vagy futok, lesz-#rva hogy szégyen..Most ilyen esetben hohy neked jonnek, lever egy pofont stb.. nem.eri meg visszautni(haa meg is birod verni akkor se) mert szivhatod te is a rovidebbet, hiaba onvedelem inkabb keruld el azt is. Csak a legvegso esetben hasznald , ha mar menekulni se tudsz. Hiaba onbecsules meg a f#-szom.. aztan meg targyalasra jarni karacsonyig.
2017. aug. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
97%
Mélységesen szégyelnném magam. Ugye tudod, hogy ennek rendőrségi vonzata lesz, ha valóban kilokted a jarműből?
2017. aug. 26. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%
Szalltam már le villamosról, mert balhés lett a helyzet részeg tarsaság miatt, de senkit nem rugdosnék le. Majd a sofőr rendúrt hív. kamerázva van minden. Mondjuk vékony nőként senkit nem tudnék lerugni, de egyébként sem tenném. Önbíráskodás.
2017. aug. 26. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!