Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akik nem szeretik a gyereküket...

Akik nem szeretik a gyereküket, ők miért?

Figyelt kérdés
Hogyan alakulhat ki egy szülőben, hogy rosszat akarjon a gyerekének? Mi visz rá valakit erre?
2017. aug. 28. 20:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Az ilyet nem lehet szulonek nevezni. Nekem nincsen gyerekem de ha lesz barmit is csinalna en nem tudnam nem szeretni.
2017. aug. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Mit tesz az a szülő hogy rosszat akar a gyerekének? Tudom hogy vannak ritka sz*r szülők, csak érdekelne konkrétan mire gondolsz.
2017. aug. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Igazából csak olyan esetet tudok elképzelni hogyha a gyermek erőszakból született vagy ha expártól van. De azért szerintem az ilyen esetekben sem lehet gyűlölni egy gyereket hiszen nem ő tehet róla.
2017. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Például direkt azon van, hogy ne tudjon továbbtanulni. Vagy esetleg egy olyan közeget teremt otthon amiben a gyerek folyton csak feszült, stresszes. Vagy esetleg mindig azt érezteti vele, hogy ő semmit nem ér az életben. Legfőbbképp ilyenekre gondolok.
2017. aug. 28. 20:51
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Ha például a gyerek csak véletlen születik, akkor előfordul ilyen utálat. Nálunk a családban volt olyan, hogy egy anya azért utálta a gyerekét, mert túl fiatalon szülte, így a gyerek "elvette az ő fiatalságát", és ezt próbálta megbosszulni. Elég beteg dolog.
2017. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%

Te láttál már olyan tinit akit nem "utálnak" a szüleik?

Na lássuk téged miért "utálnak". Tanulnod kell? Segíteni otthon? Nem kaptál sziszi-fuszi telefont? Vagy orr és mell plasztikát tizenévesen?

2017. aug. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Olyannal még nem találkoztam hogy a továbbtanulást akadályozták volna, kivéve ha fizetős szakra ment volna a gyerek, és nem bírták anyagilag. A stresszes légkör- na igen. Az elég sok kárt tud okozni, de ez az esetek többségében nem szándékos- hisz ilyen légkörben a szülő is stresszes. Elkeserítő milyen mértékben csattan ez a gyerekeken.


Az pedig hogy szándékosan kisebbrendűségi érzést nevel a gyerekbe... hát az nagyon durva, ilyet a közvetlen környezetemben láttam. Az apa- aki ezt csinálta- maga is erősen kisebbrendűségi érzéssel küzdött. Azt hiszem azért igyekezett tönkretenni a gyerekét, mert ha sikeres, meg jó tanuló az a srác, az apa még értéktelenebbnek érezte volna magát. Elkeserítő látni hogy az egója miatt szánt szándékkal mérgezte a gyereke életét.

2017. aug. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

Vannak pszichopaták.

Nincs erre semmilyen magyarázat,nekik is lehet gyerekük.


Én ismerek olyat,aki a saját gyerekével megetette a hányását,mikor kihányta az ételt,amit megfőzött.

Vagy tudatosan megalázta őt idegenek előtt.

Azért,mert pszichopata,szociopata.


Ez a gyerek már felnőtt,és nem is tudott beilleszkedni a társadalomba,már 40 éves..

2017. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#6 Menj aludni, ne itt jartasd a kicsike szád, ha azt sem tudod miről van szó!!!
2017. aug. 28. 21:14
 10/14 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező te is menj aludni. Ne itt trollkodj mert nem kaptál ájfónt. Naponta 300 ilyen kérdést lehet olvasni itt. Úgy látszik, mindenkit utálnak a szülei mert ez most a trendi.
2017. aug. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!