Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szülők a gyereküket szeretik...

A szülők a gyereküket szeretik jobban, vagy egymást?

Figyelt kérdés

Nekem pl. apum azt mondja hogy engem szeret a legjobban a világon, de szerintem azért mondja mert épp haragszik anyára vagy összevesztek vagy ilyesmi, de egyéb dolgaiból meg sokszor az jön le, hogy őt szereti jobban..

Ti hogy vagytok ezzel?


2011. júl. 6. 21:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A szülők a gyerekeiket máshogy szeretik és a párjukat is máshogy, másfajta szeretettel.
2011. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó családban nem szeretik jobban egymást,mint a gyerekeket. Csak másként.
2011. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más a kétfajta szeretet, nem lehet összehasonlítani.
2011. júl. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Bárcsak tudnék erre válaszolni... :(
2011. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%

Én a gyerekemet szeretem a világon a legjobban!Senkit sem szeretek úgy,mint őt!

Ezt az érzést nem lehet semmivel sem összehasonlítani!

És ha úgy adódna,akkor nem nézném pl.: a páromat (sem),ha a gyerekemről lenne szó!

A gyerek érdekei a legfontosabb,ő az első mindenben!

2011. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Az úgy is van. Ha összevesztek is, azért szeretik egymást, de a legjobban téged szeretnek.
2011. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Szülő vagyok, édesanya. Nekem sajnos nem a legfelhőtlenebb a férjemmel a viszonyom, úgyhogy nem leszek álszent...én az egy szem kislányomat szeretem a legjobban a világon, utána jön a férjem.
2011. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%

Szülője válogatja. Ahol válófélben vannak, ott egyértelműen a gyereket szeretik jobban.

De alapesetben valóban más a kettő.

Van egy felosztás, miszerint négyféle szeretet van: az önszeretet, a szülői-gyermeki szeretet, a szerelem és a felebaráti szeretet. Ötödikként kapcsolható hozzá az istenszeretet, de az igazából valahol a gyermeki szeretet egyik fajtájának tekinthető.


A lényeg az, hogy ha a millióféle szeretetet csak négy kategóriába soroljuk be, ez a két fajta akkor is különbözik!

2011. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%

Utolsó: ha ennyire imádod a gyerekedet,akkor a házasságod hamar tönkre fog menni!

Ha pedig kamasz lesz a gyereked,akkor nem tudsz majd elszakadni tőle. Ha ős sem tud elszakadni az anyjától,akkor nem lesz normális párkapcsolata.

2011. júl. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
17%
A 21.56.-nak szólt az írásom.
2011. júl. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!