Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti milyen gyakran...

Szülők! Ti milyen gyakran isztok? Hány gyereketek van? Több lent.

Figyelt kérdés

Nem pontozok senkit sem le, se fel. Itt nem igazán van helyes válasz.


Milyen rendszerességgel iszol?


Ilyenkor mennyire vagy ittas állapotban?


A gyermekeddel/gyermekeiddel hogyan bánsz ilyenkor? Ha esetleg nem emlékszel rá, szokott másnap mesélni, hogy olyat tettél, amit nem kellett volna?


Köszönöm mindenkinek a válaszát!


2017. aug. 30. 19:47
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagyok szülő, de muszaj hozzátenem, hogy aki alkesz, vagy bantja a gyerekét, az nem fogja leírni.

Tehát ilyan valaszokat fogsz kapni, higy senki nem iszik, es senki jem bántja a gyerekét.... még anonim módon se.

Es ebben biztos vagyok.

2017. aug. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:

Azt sejtettem, hogy alkoholista nem ír ide, de azért nem hinném, hogy egy csepp alkoholt nem fogyasztanának. És gondolom azt azért felmerik vállalni, ha pl. alkalmanként ünnepségeken, vagy mit tudom én milyen rendszerességgel isznak.


De akkor hogy olyan válasz is legyen, akkor írjanak gyerekek is, az ő szüleikről.

2017. aug. 30. 19:59
 3/52 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem attól, hogy valaki szülő még ihat. Kis mennyiségben szerintem teljesen oké. Akkor még a gyerek gyerek is ott lehet. Ha viszont nagyobb a buli és berúgásig iszok, akkor a gyerek ne legyen ott, bízzátok rá valakire. Nektek is jobb és nekik is. Szerintem ez attól is függ, hogy hogy viselkedsz ittasan. Ha jókedvű vagy, táncolsz, énekelsz, akkor azt a gyerek is élvezni fogja. Ha viszont ordítasz, agresszív vagy az megviseli nagyon. Nem jó érzés részegen látni a gyereknek a szüleit.
2017. aug. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
100%

Nincs benne rendszer :)

Néha nagy ritkán, de tudunk magunkról. :)

Férjem énekel. Ettől kivagyunk :D Minden nótából max 4-5 sor.

Van,hogy gyerekemmel és haverjaival :) Meghívnak , szólnak menjünk igyunk velük picit :)

2017. aug. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
100%

Kb. havonta egyszer elmegyünk sörözni.


Van mikor besokallok, de azért menni még tudok, hányni sem szoktam :)


Ugyanúgy, max. viccesebbeket mondok neki. Inkább arról szokott mesélni másnap, hogy ő mennyire itta le magát. Meg visszaidézi a többiek ökörködéseit, amin újra nevetünk egyet.

2017. aug. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
100%

A hétköznapokban szinte sohasem iszom, max egy citromos sört felezve a férjemmel, illetve nyaraláskor akár egy egész dobozzal egyedül:-)


Viszont negyedévente elszabadul a pokol. Olyankor összejövünk néhány barátnőmmel, és ami belefér...

3 nagy, 18 feletti gyerekem van, és 2 10 év alatti. Ha éppen nálunk van az aktuális buli, a kicsik a maminál alszanak. A nagyok egy darabig velünk vannak, aztán elvonulnak. A férjemmel efyütt viccesnek találják, hogy anya éppen nem anya...

2017. aug. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
98%

Én terhes vagyok még, de egyébként sosem iszom.

Az én szüleim: Anyám szintén sosem iszik alkoholt. Apám alkoholista, akivel szerencsére sose éltem együtt.

Többek között ezért nem iszom soha. Alkoholmentes citromos sört, azt igen.

2017. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
98%
Nálunk anya nem iszik, mert állandóan vezet. 25 évem alatt 1x láttam inni egy esküvőn. Apám meg alkesz, de 20 éve nem képezi a család szerves részét.
2017. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
100%

Nyaranta megiszok kb heti egy doboz gyümölcsös és fél doboz sima sört(ilyenkor minden hétvégén vagy bogrács, vagy nyársalós vagy grillezős bulira megyünk, vagy éppen mi tartunk)

férjemmel hetente egy estén romantikus vacsorát tartunk miután elalszik a fiunk,így olyankor lecsúszik 1-1.5 deci bor

ünnepi alkalmakkor(kb évi 7-8 alkalom) megiszok fél pohár pezsgőt

évente kétszer elmegyünk bulizni, olyankor megiszok kb 4-5 felest


Nem szoktam ittas lenni, és egy gyerekem van.

2017. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
85%
Én sem vagyok szülő. Ha inni is inni fogok mikor gyerekem lesz, akkor tuti nem előtte vagy hogy szégyenkezzen miattam. Arra sosem vetekednék, hogy hullarészegen (eddig sem voltam sose) bántsam
2017. aug. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!