Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám nem mondja meg ki a...

Apám nem mondja meg ki a féltestvérem - hogy deríthetném ki? Egyáltalán miért titkolhatja?

Figyelt kérdés

Apám sosem élt velünk (van családja, akik állítólag tudnak rólam, és állítólag nem érdeklem őket - de szerintem ez nem teljesen igaz).

Mindegy, tudom, hogy azzal a féltestvéremmel sajnos nem lehet mit kezdeni.

Ritkán találkozunk, nem egy mintaapa. Régebben összefutottunk egy munkatársával, aki csodálkozott, mert tudott apám eltitkolt gyerekéről - mert találkozott vele, és ez a gyerek nem én vagyok! (Elég kínos volt, üvöltés, meg minden, hogy az a munkatársa részeg, meg bolond, nem tudja mit beszél...)

Sajnos ez a munkatárs meghalt.


Ha szóba hozom, apám ideges lesz, és tereli a témát, letagadja, hogy lenne még egy féltestvérem. (Nem tudom miért titkolja.)


Szerintetek hogy deríthetném ki az igazságot?



2015. jan. 1. 18:10
 1/1 anonim válasza:
Szia hát nem is tudom.Lehet hogy olyan a féltestvéred rokonai hogy nem akarják azt hogy megismerkedjetek.Ha 18még nem multál el lehet hogy 18 éves korodba elmondja.Vagy anyukád mondta neki ,nehogy megbántson
2015. jan. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!