Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Segitenem kellene anyagilag...

Segitenem kellene anyagilag apukamat mert sokat koltok?

Figyelt kérdés

apukam azt szeretne, ha anyagilag tamogatnam

a minap egy csaladi osszejovetelen szobakerult a tema es elmondtam mennyit koltok egy honapban

sajat lakas, rezsi szamlakkal egyutt 25.000, BKV berletem 10.000 es elelmiszerre koltok havi 40.000 illetve van egy kocsim ami havonta 20.000 forint (biztositas, benzin)

ezen edesapam teljesen kiakadt, hogy kolthetek ENNYIRE SOKAT

szerinte ha nekem ugyis ilyen sok penzem van, segithetnem


2017. aug. 31. 18:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2%
Hát nekem természetes lenne hogy segíteném.
2017. aug. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
A saját kereseted költöd, és nem hülyeségekre. Miért kellne inkább rá költened? Rászorul? Nem tudja fizetni a számláit?
2017. aug. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
16%
Minek BKV bérlet, ha 20ezret költesz a kocsira?
2017. aug. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Ha a saját kereseted költöd, akkor nem feltétlen. Ha apukád ki tudja fizetni a számláit és még étel is kerül az asztalra, akkor szerintem semmi baj nincs és nem kell pénzt adni neki. Persze, te látod, rászorul-e, mennyire nehezen jön ki a pénzéből hó végén...
2017. aug. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

Mondjuk azt kihagytad, hogy mennyiből költesz ennyit. Mert nem mindegy, hogy 100ezerből, vagy 200ból vagy 500ból.

Egyébként ha apukád rászorul és neked nem megterhelő, akkor segítsd persze. De ha egyébként minden rendben nála, csak nem tud minden évben új kocsit venni, akkor ne.

2017. aug. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12%
Érdekes, fordított felállásban mindenki azt írná hogy az apjának kötelessége lenne segíteni a fián.
2017. aug. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből azt is lehetne mondani, ha neked ennyi kiadásod van, neki meg nincs, akkor támogathatna téged.


Én megmondanám neki, hogy mindenki ossza be a saját pénzét, ő is, és ne a tiédbe dumáljon bele.

2017. aug. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha így állna hozzám, hogy "Jaj de sok pénzed van, adjál már nekem is", irigykedne, akkor nem adnék neki.


Ne beszélj a családnak a kiadásaidról, a saját fizetésed, saját háztartásod, a te magánügyed.

2017. aug. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%
" Érdekes, fordított felállásban mindenki azt írná hogy az apjának kötelessége lenne segíteni a fián." Nem írnám. Ha a fiú dolgozik, van keresete, saját otthona, akkor nehogy már a szülő pénzelje.
2017. aug. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

Minek?


Én azt sem szeretem, mikor a felnőtt, dolgozó gyerek veri a nyálát, hogy tartsák el.


Mindenkinek van keresete, ossza be.

2017. aug. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!