Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet kezdeni azzal, ha a...

Mit lehet kezdeni azzal, ha a szüleimnek semmi sem tetszik, amit csinálok és boldoggá tesz? (sport)

Figyelt kérdés

Kezdjük azzal, hogy gimiben végig azt hallgattam, milyen kövér vagyok meg hogy mozognom kéne. A gimis tesiórákat egyenesen utáltam (a futás kivételével), másra meg nem volt lehetőségem, sem időm.

Na most elkerültem egyetemre (200 km-re tőlük, szerencsére), most két félét is sportolok, az egyik már régóta nagy álmom volt, hogy elkezdhessem komolyabban is, de nem szóltam a családnak róla. Most egy telefonbeszélgetés alkalmával kicsúszott a számon véletlenül, de jól meg is bántam, mert most azzal cseszegetnek, hogy ezt sürgősen hagyjam abba, mert nagyon veszélyes és biztosan ki fogom törni a nyakam...Hát tényleg veszélyes sport, de csak ez kapcsol ki a másik mellett, a többi sohasem érdekelt.

Most mit lehet ezzel kezdeni? Apám meg az autókat imádja meg a vezetést, amikor ő repeszt a kanyarokban anyám meg visít a hátsó ülésen, mint a vett malac, az nem veszélyes? Hm? Vele nem beszéltem erről csak a nagyanyám "kérte számon", de szívem szerint a képébe vágnám, hogy mi is a veszélyes tulajdonképpen?



2017. szept. 2. 11:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg kellene tanulnod kiállni a magad igazáért. Ez nem megy másként, csak szemtől-szemben.
2017. szept. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük, a te életed. Éld úgy, ahogy neked jó!
2017. szept. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Mi az a nagyon veszélyes sport?
2017. szept. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Lovaglás. Szerintem azért ennél jóval veszélyesebb is vannak, pl. toronyugrás, na azt én se próbálnám ki.
2017. szept. 2. 11:29
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted, csináld! Ha mindenki azzal foglalkozna, hogy mihez milyen pofát vág a környezete, még mindig nagyjából a tűzcsiholásnál tartanánk.
2017. szept. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember vagy ha nem az ő pénzükből csinálod akkor semmi közük hozzá.
2017. szept. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A lovaglásnál 100x veszélyesebb sportok vannak(most nem le szerettem volna szólni a lovaglást)de Édesanyád túl reagálja a dolgot.Állj ki magadért mondd meg nekik,hogy vigyázol magadra hiszen már felnőtt vagy,és ennyi erővel az is veszélyes,hogy egyedül laksz..
2017. szept. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Pfffff azt hittem toronyugrás, ejtöernyő, és hasonló extrém sportokrol van szó errefel benyögöd hogy lovaglás rengetegen üzik ezt a sportot igaz vannak veszélyei de nem egy nagy durranás .
2017. szept. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz a lovaglástól.. Előbb lesz bajod a vasalástól 😆
2017. szept. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen lovon lovagolsz. 😈
2017. szept. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!