Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet kezdeni azzal, ha a...

Mit lehet kezdeni azzal, ha a szüleimnek semmi sem tetszik, amit csinálok és boldoggá tesz? (sport)

Figyelt kérdés

Kezdjük azzal, hogy gimiben végig azt hallgattam, milyen kövér vagyok meg hogy mozognom kéne. A gimis tesiórákat egyenesen utáltam (a futás kivételével), másra meg nem volt lehetőségem, sem időm.

Na most elkerültem egyetemre (200 km-re tőlük, szerencsére), most két félét is sportolok, az egyik már régóta nagy álmom volt, hogy elkezdhessem komolyabban is, de nem szóltam a családnak róla. Most egy telefonbeszélgetés alkalmával kicsúszott a számon véletlenül, de jól meg is bántam, mert most azzal cseszegetnek, hogy ezt sürgősen hagyjam abba, mert nagyon veszélyes és biztosan ki fogom törni a nyakam...Hát tényleg veszélyes sport, de csak ez kapcsol ki a másik mellett, a többi sohasem érdekelt.

Most mit lehet ezzel kezdeni? Apám meg az autókat imádja meg a vezetést, amikor ő repeszt a kanyarokban anyám meg visít a hátsó ülésen, mint a vett malac, az nem veszélyes? Hm? Vele nem beszéltem erről csak a nagyanyám "kérte számon", de szívem szerint a képébe vágnám, hogy mi is a veszélyes tulajdonképpen?



2017. szept. 2. 11:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, nem értem, mi a kérdés. Egyetemista vagy, 18 elmúltál. Vond le a konklúziót.
2017. szept. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
És, 200 km-re éls, azt csinálsz, amit akarsz.
2017. szept. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemista vagy, szóval 18 éven felüli, testileg felnőtt ember. Világosítsd fel a szüleidet, hogy véleményük lehet, ha te kikéred, de egyébként senkit sem érdekel, mit mondanak, mert te úgyis csinálni fogod, akár tetszik nekik, akár nem.


Ha elkezdenek cseszegetni, akkor egyszerűen abban a pillanatban lelépsz otthonról, vagy haza sem mész.

2017. szept. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!