Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért fogják egymás kezét...

Miért fogják egymás kezét ennyi idősen is?

Figyelt kérdés
Nem egyszer láttam olyan lányokat és az anyukájukat kézen fogva járkálni, ahol a lány már 12 évnél idősebb volt, az imént láttam olyat, aki 15-16 lehetett. Múltkor egy kislányt akinek mindkét szülő fogta a kezét. Lehet én vagyok maradi, nekem kisebb koromban volt ilyen. Furcsállom, felnőtt korukban is ez lesz?
2017. szept. 6. 09:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Mert ez tök természetes? 25 vagyok, házas, de néha, ha sétálunk pl. egy nyaraláson én is fogom anyukám kezét... nekem jól esik, szerintem nekik is.
2017. szept. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
35 éves vagyok és van, amikor kézen fogva, vagy egymásba karolva megyek anyukámmal. Nem azért, mert kisgyerek vagyok és elvesznék :D
2017. szept. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Bent városban is, pl ügyintézéskor? Bevásárláskor?

Nyaraláson, egyéb helyen, ahol alig vannak emberek, megértem. De nyilvános helyen nekem fura lenne.

2017. szept. 6. 10:12
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
Erre 2 rövid válaszon kívül nem nagyon lehet mit mondani. Az egyik a "mert csak", a másik pedig az "skh = semmi közöd hozzá".
2017. szept. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező!

Lesz még sok bajod a világgal!


(Amúgy miért akarod te eldönteni, hogy mi normális és mi nem?!)

2017. szept. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Én nem, nem is írtam ilyet.

Bocsánat hogy fel mertem tenni egy számomra furcsa dologról kérdést, véleményekre voltam kíváncsi, ehelyett nem kicsit támadtok.

Szép napot továbbra is nektek! :)

2017. szept. 6. 10:51
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Mi is szoktunk kézen fogja sétálni felnőttként. Mert szeretjük egymást. Nekem nincs ebben semmi fura.
2017. szept. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%

37(F) vagyok, anyam 67. Ha veletlen egyutt megyunk valahova es uttest van, a mai napig megfogja a kezem, es vessetek ram kovet, de en ennek orulok! :)

Nem volt, es nem lesz meg egy ember a Foldon, aki ezt erdek nelkul megteszi.

2017. szept. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%
Elég bugyuta kérdés, gondolom már rájöttél azóta.
2017. szept. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
11%
Kerdezo, anyuka lanya kezenfogva mennek/vannak es ez zavar teged. Ket kocsit lany/no kezenfogva nem zavar?
2017. szept. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!