Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha egy nagyobb városban...

Ha egy nagyobb városban mondjuk Budapesten a Szent István Bazilikában, egy meleg katolikus pár úgy ülne, hogy egymás kezét fogják vagy simogatják egymást?

Figyelt kérdés

Majd mikor szentáldozás lenne, a mozgáskorlátozott meleg belekarolna párjába és úgy mennék közösen az ostyát magukhoz venni.


Akkor mit tennétek?



2014. okt. 21. 22:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Senki sem nézné őket búzànak, főleg ha nők. De egyébként sem történne semmi.
2014. okt. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
meleg pár alatt, két férfit értettem...
2014. okt. 21. 22:24
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem történne semmi. A mozgáskorlátozottat szokás kísérni.
2014. okt. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
15%
Fognám az imakönyvet és szétverném a fejükön, ez istenháza, nem pedig egy melegbár.
2014. okt. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De ha ők hívő keresztények?
2014. okt. 21. 22:50
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem én rád lőnék előtte negyedik.
2014. okt. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%

Azt gondolom, hogy nem tudnak viselkedni. Én hetero vagyok és nem simogatom a párom kezét szentmise alatt, mert nem azért vagyok ott, hanem azért, hogy imádkozzak. Majd simogatom máshol.

Ha szentáldozásnál látok olyat, hogy egy férfi belekarol egy mozgássérültbe, akkor meg semmit nem gondolnék, mert ebből nekem nem jön le, hogy homoszexuálisok.

Egyébként a melegek, ha együtt élnek/szexuális kapcsolatban vannak, akkor meg nem áldozhatnak, mert halálos bűnben vannak. Tehát, ha tudom róla, hogy meleg és így él, akkor magamban "gratulálnék" neki, mint ahogy annak a "kedves" ismerősömnek is, akiről tudom, hogy csalja a feleségét, mégis elsőként rohan áldozni minden misén...

2014. okt. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ferenc Pápa próbál elfogadtatni egy olyan javaslatot amiben meleg párok is helyet kaphatnának....
2014. okt. 21. 23:13
 9/15 anonim ***** válasza:
2014. okt. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Semmit. Az a rész megvan, hogy ne ítélkezz?

Ameddig a viselkedésük nem közszeméremsértő, addig szerintem nincs vele baj.

2014. okt. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!