Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak az apámmal?

Mit csináljak az apámmal?

Figyelt kérdés
14 ével lány vagyok, az apám 64. Mikor megölel, folyamatosan megfogja a fenekemet, en pedig mar kertem szépen, ordítozva, könyörögve, de szinte viccnek fogja fel. Egy nagyobb piacin pedlaul direkt odajott mogém és mindenki szeme láttára markolt bele. Utálom emiatt, és Anya se tud mit csinálni ezzel. Ez már molesztálásnak számit? Es mit lehet vele tenni?
2017. szept. 9. 22:16
 1/10 anonim válasza:
100%
Szia lehetséges hogy tényleg viccnek fogja fel az egészet,de ha ez továbbra is így folytatódik és már nem tudod elviselni mindenképpen fordulj segítséghez. Szerintem anyukád is tudna valahogy segíteni de ha ő nem és komolyabb lesz a dolog forduljatok szakértőhöz.
2017. szept. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Igen, annak számít.

Gyámügy/ vagy anyádnak kell valamit csinálnia...

2017. szept. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha mindenki szeme láttára csinálja, akkor szégyenítsd meg, szólj rá jó feltűnően, hangosan, hogy apa, talán nem kéne a fenekemet fogdosnod. De ha szűk körben csinálja, akkor se rimánkodj neki, ne félj tőle, hanem nagyon határozottan csúnya tekintettel utasítsd vissza és lépj arrébb. Ha anyukád se tud vele mit kezdeni, akkor az egy bántalmazó kapcsolat és anyukád fél tőle.
2017. szept. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Bobi69 ***** válasza:
0%
Szerintem ha nyilvánosan csinálja pofozd meg, de úgy, hogy mindenki rátok nézzen. Ha kiakad, akkor veled lesz a tömeg. Örülhet az apád ha megussza
2017. szept. 10. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Annak,és a kapitányságon jelentsd fel minnél elöbb!
2017. szept. 10. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
De amikor a 14 éves fiu irta, hogy az anyja nézegeti (mindenféle idiota okkal) a farkát, arra azt mondta szinte mki, hogy normális, mert "az anyád"... undorító kettös mérce.
2017. szept. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondja hogy lehet, mert az apám. Volt mar hogy annyira felidegesitettem hogy ordibalt velem, de a tomeg nem csinalna semmit. Csak neznek mit muvel... mar kiskorom ota ezt csinalja, es most telt be a pohar es megmondtam neki hogy elég. De nem fogja fel...
2017. szept. 10. 08:58
 8/10 anonim ***** válasza:

Velem is aez csinálja, megölel és megmarkolja a fenekemet. 15 vagyok. De 13 évesen mellémfeküdt én a bugyim alá nyúlt. Azt kérdezte nem viszket a puncim, nem mondtam semmit, de ő simogatta és fogdosta. Nemvagyok benne biztos, de azt hiszem meg is újjazott. Akkor hagyta abba amikor kiabáltam hogy fáj.

Mára jobb a kapcsoloatunk, csak a fogdosásról nem szokik le.

2017. szept. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jézusom, ez már nem normális 😲😲😖😖😖😖 ezzel azonnal menj a rendorsegre mert az mar tenyleg tul durva 😖😖😖
2017. szept. 10. 19:57
 10/10 anonim ***** válasza:
A fogdosásról nem szokik le? 8-as, hány éves vagy? Nem jobb a kapcsolatotok, ez szexuális visszaélés, gyermekbántalmazás! Ne nyugodj bele, hogy ilyen és kész. Ha nagykorú vagy, ragadj meg minden lehetőséget, hogy el tudj költözni. Jó messzire!
2017. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!