Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukák/Barátnős srácok! Ti...

Apukák/Barátnős srácok! Ti észrevetéttek a lányotokon/barátnőiteken mikor megjön neki?

Figyelt kérdés
Miből veszitek észre?

2017. szept. 11. 17:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
46%

Vannak nők, akiken egyszerűen érezni. Tök mindegy, hogy amúgy mennyire tiszták, szóval nem erre gondolok, hanem egyszerűen megváltozik a "kipárolgásuk", nem tudok rá jobb szót.

Én szerencsére nem ilyen vagyok, bár ebben szerintem közrejátszik a fogamzásgátló is. :) Párom max. onnan veszi észre, hogy olyankor bugyiban alszom, bár volt már, hogy panaszkodott, miszerint sosem tudja, mikor van meg.

2017. szept. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

- előtte egy héttel már azt hallgatom, hogy hol csokiért, hol habos sütiért "nyavalyog".

- emellett hajlamos az ingerültségre - szegény ételek, edények és ajtók mintha halálos bűnt követtek volna el, úgy bánik velük. :D

- velem meg úgy viselkedik, akár egy törleszkedő kiscica, jön, bújik, igényli az ölelést, azt, hogy mellette legyek

2017. szept. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!