Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik együtt élnek a barátjukka...

Akik együtt élnek a barátjukkal már több éve ti is észrevetéttek h már nem figyel annyira rátok?

Figyelt kérdés

Arra gondolok h mikor hazaér és nemigazán lehet vele beszélgetni lényegesebb témákról.csak tv,

és h kettesben nem szeret eljárni mert h az úgy unalmas..

nektek is ilyenné alakult át a barátotok pár év után?


2010. okt. 29. 16:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nálunk nem alakult ilyenné, továbbra is megmaradt a figyelem. Igaz néha becsúszik egy - egy „laposabb” hónap, de azokat át kell vészelni.
2010. okt. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
FEne tudja, nálunk az a baj, hogy egyedül nem akaródzik neki elmenni. Ma is úgy rugdostam el, mert hívták a haverjai kártyázni. Félek, hogy elkopik a baráti köre, ha így folytatja :(
2010. okt. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
nálunk az van h én mikor hazaérek inkább csöndre és nyugalomra vágyok mintsem beszélgetésre és néha kiakadok vagy veszekszem, ilyenkor fordul elő h az ő kedvét elrontom amit már utána nehéz helyre hozni, de mindig megbeszéljük...kivétel most mert tegnap borzasztó napom volt, ma már valamelyest jobb de hazamentem h végre itthon vagyok, aztán vmin beidegesedtem és eljöttem otthonról... 23/L
2010. okt. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
de nem is vágysz rá h tudd h mi van vele, h mi történt aznap vele, milyen napja volt?
2010. okt. 29. 17:10
 5/18 anonim ***** válasza:
76%

nálunk is ez a helyzet! megkérdeztem, hogy ennyire nem érdekli amit mondok? és a válasz:

"mert mindig csak a munkáról beszélek"

megkérdeztem, hogy miről beszéljek, ha egész nap 8-10-12 órát a munkahelyemen vagyok, ő meg este 11 körül szokott hazajönni. mondtam, beszélgetek bármiről, csak mondja meg miről

erre megvonta a vállát. de nem vészes.

2010. okt. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
általában megkérdezem mi történt vele aznap, na lehet nem rögtön de később igen.
2010. okt. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szerencsére nincs ilyen,mi 9éve vagyunk együtt nemrég született kisbabánk,de ugyanúgy figyelünk egymásra sokat beszélgetünk ma is meglepett 1 parfümmel:)amikor még csak ketten voltunk sokat jártunk el kettesben olyan mintha még csak most találkoztunk volna.Hamar eltelt ez a pár év.
2010. okt. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen, ez így van, és általában,semmi sem marad ugyanolyan. Változunk. A megoldás, hogy nem kell egymást nyaggatni, csak úgy kedvesen-békésen lenni. Ha látod, hogy nyűgös, hagyd pihenni, vagy csöndben lenni. Gondold meg, téged sem ugyanaz érdekel most, mint ami 5 - 6 éves korodban. Ez nem gyengíti, hanem erősíti a kapcsolatot. Egy - egy kis "ünnepnapot" be lehet szervezni néha, egy kis kirándulás, vacsora valahol másutt, olykor valami ajándék, stb. De ne gyakran, mert akkor már a varázsát elveszti.
2010. okt. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A mostani párommal nagyon jól működik ez a része.Mindig megkérdezzük egymástól, h. milyen napja volt a másiknak, nagy cuppanós puszival és öleléssel üdvözöljük egymást stb.Igaz nap közb van h. csak tv-ünk, vagy netelünk, szóval semmi extra de azt is együtt csináljuk, kivéve ha a másik nem akarja akkor ő lefoglalja magát,de filmet nézni is kézenfogva vagy egymáson feküdve csináljuk.

lassan 2 éve élünk együtt.

2010. nov. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
Mi 6 éve vagyunk együtt, kb négy éve élünk együtt, ő netezik én a sorijaim nézem, nem nagyon szexszelünk, de általában megcsinálja amit mondok..aranyember:DDD
2010. nov. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!