Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti elnéznétek a...

Szülők, ti elnéznétek a fiatoknak, ha az egy házas, családos nővel folytatna viszonyt?

Figyelt kérdés

- A fiatal férfi nem csal meg senkit, csak a nő

- Semmi válás, házasság, gyerek nem jön szóba, de szerelem, szex, találkák, közös programok vannak

- Ha nem, miért nem fogadható el az itt kommentelők szerint?



2017. szept. 16. 19:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
23%
Én elfogadnám szülőként, elvégre felnőtt férfi. Azt csinál amit akar. Az jobban bántana ha itthon ülne a nyakamon.
2017. szept. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
48%

Én sosem kötöttem a szüleim orrára, hogy a felvitt leányzónak milyen a családi állapota. Nem is kérdezték.

Én se kérdezném a fiamtól.

2017. szept. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%
Hát nem nagyon tudsz mit csinálni. Tanácsot adhatsz, hogy nem lesz ennek jó vége, de ha nem akarja hallani, akkor nem tudod eltiltani őket. Amúgy szerintem elfogadhatatlan, mert egy szerencsétlen másik férfi is szereti azt a nőt és vele képzeli az életét ők meg ezzel játszanak.
2017. szept. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%
Elmondanám neki a véleményem, és hogy én mit tennék ilyen helyzetben. Magyarul hogy nem értek vele egyet és én személy szerint sosem jönnék össze házasságban/kapcsolatban élővel, mert nem akarom elcseszni az életüket. Ezen felül nyilván azt csinál amit akar, és ettől függetlenül szeretni fogom, hiszen a fiam.
2017. szept. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
84%

Nem "nézném el". Tudja ő is, hogy mit gondolok a házasságtörésről. Nem kéne bővebben kifejteni számára.


Egyébként nem ők ketten döntenek csak arról, hogy lesz-e válás. Egy elejtett mondat, és könnyen az ajtótok előtt találjátok a menyecskét két bőrönddel, akinek "nincs hova mennie".

2017. szept. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
És mi van akkor, ha a nő nem szórakozásból csalja a férjét, hanem mert rossz a házassága?
2017. szept. 16. 20:13
 7/27 anonim ***** válasza:
96%
Attól jobb lesz a házasság?
2017. szept. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nem. Csak akkor talán kevésbé elítélendő a házasságtörés.
2017. szept. 16. 20:18
 9/27 anonim ***** válasza:
96%

Ha a nönek rossz a házassága, akkor NEM csalni kell a férjet, hanem elválni töle! Ez ugyanis nem mentség a gerinctelenségre.



A fiamnak meg nem nézném el, mármint az én lakásomba nem engedném be a nöt, ha ök viszonyt akarnak folytatni, akkor keressenek más helyet, nálam nem tehetik.

2017. szept. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
95%

"És mi van akkor, ha a nő nem szórakozásból csalja a férjét, hanem mert rossz a házassága?


Csak akkor talán kevésbé elítélendő a házasságtörés."



A házasságtörés mindig elítélendö! Ha nem tetszik a házassága, akkor váljon el. Az meg, hogy "nem szórakozásból csal" - akkor miért, kényszerböl, és nem azért, mert neki szórakozás a viszony?

2017. szept. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!