Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolatban elnéznétek,...

Távkapcsolatban elnéznétek, ha a másik kielégíti a fizikai szükségleteket?

Figyelt kérdés
Én komolyan nem bánnám, ha nem szeret bele senkibe... de ki tudja ezt garantálni?
2010. márc. 6. 21:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem.Ha szeret,akkor tud magán uralkodni!Azért vagyunk emberek,hogy uralkodjunk a vágyainkon.
2010. márc. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűrném,és nem is csinálnám.
2010. márc. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nézném el.
2010. márc. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
én biztos,hogy nem. az is megcsalás nekem. és gondolom ő se ötülne,ha fordított helyzetbe ezt tenném. és ha igazán szeret,akkor tud várni.
2010. márc. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkoztam. A párom másfél éve Hamburgban dolgozik,és csak 3 havonta járnak haza. Tudom mennyire fontos neki a szex,pont ezért jutott nekem is eszembe. Még nem mondtam neki,éppen azért amit te is írtál.. Mondjuk nem kell az engedélyem ha félre akar d..ni....
2010. márc. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

persze, én sem gondoltam, hogy konkrétan mondjam is neki... és természetesen azt sem szeretném, ha elmesélné... de lehet, hogy még nyugodtabb is lennék, ha biztosan tudnám, hogy nem egy másik kapcsolata alakul esetleg, hanem "csak szex"

Én is tudom, hogy mennyire fontos neki és valahol bízom benne, hogy külön tudja választani a két dolgot... remélem, hogy én is. De persze neki sosem mondanám!

2010. márc. 6. 21:36
 7/16 A kérdező kommentje:
ja, amúgy aki olyan kategorikus NEM-et írt... voltatok már ilyen helyzetben? Ha igen, hogyan oldottátok meg a kérdést? Mennyi ideig sikerült így kihúzni?
2010. márc. 6. 21:41
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a pasik máshogy állnak hozzá. Nem bonyolódnak olyan könnyen. Igaz mi is "csak szex"-nek indultunk,és már 9 éve együtt vagyunk,és van egy másfél éves fiunk. Csak a szex miatt én már nem jönnék össze senkivel. Ha nagyon rám tör a vágy,van két ügyes kezem... :D
2010. márc. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írta valaki, van két ügyes kezem.

Nem voltam ilyen helyzetben, de ha szeretek valakit nem aláznám meg azzal, hogy ürítés céljából keressek valakit.

Lehet, hogy másnak az érzelmi megcsalás a megcsalás, de nekem minden beletartozik. És ha megtudnám, beleőrülnék a gondolatba, hogy mást simogatott, más simogatta és került vele intim közelségbe.

Én szexet csak szerelemmel tudok elképzelni, meghitten (vagy épp nem :) ), de azzal, akivel együtt vagyok.

2010. márc. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a fizikai szükségleteit akarja kielégíteni, akkor verje ki. Én sem dug@tnám meg senkivel magam, ha van valakim, nem mentség, hogy hány km-rel odébb... A megcsalás így is csak megcsalás marad.
2010. márc. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!