Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akarja anyám bizonygatni...

Miért akarja anyám bizonygatni, hogy én szerelmes vagyok? És miért akar 'lebeszélni' arról az illetőről, akiről azt hiszi, hogy bejön nekem? 14l

Figyelt kérdés

Szóval idén lettem középiskolás és kolis. Tudni kell rólam, hogy eléggé fiús stílusom van, leszámítva, hogy a hajam rövid, de nem fiúsan.(Erről már volt itt kérdésem)

Régebben tök 'boldogan' vagyis poénkodva meséltem otthon, ha egy kb nyolc éves azt hitte rólam, hogy fiú vagyok. Ugye sötét ruhák és elég mély hang mellett a hajam úgy kb tök mindegy.

Na nem ez a lényeg. Beszéltem a koliról és az új osztályról, akiket amúgy nagyon bírok.(a tagozat miatt mindenki kolis egyébként)

Nyilván van pár ember, akiről többet beszélek, mert többet tudok róla, mert sűrűbben beszélünk. Na anyu szerint a "nagyon sokat beszélek róla" kategóriába benne van egy srác, aki szerintem fura egy kicsit. Ezalatt azt kell érteni, hogy pl gólyatáborkor kiugrott egy első emeleti ablakon fogadásból, sűrűn mászkál el egyedül kimenőkor aztán csatlakozik társasághoz,majd kb szó nélkül eltűnik, van, hogy tudatja másokkal, hogy ne szóljanak hozzá, mert elege van az emberekkel. De amúgy lehet vele beszélni normálisan.

Anya meg folyton azzal arra mostanában, hogy érti, hogy tetszik, de nem kéne kapcsolat. Ezt én meg nem értem, mert más srácról is beszélek sokat, hogy pl hasonló a humorunk, de arra nem mond semmi ilyesmit. Másrészt említettem, hogy fiús a stílusom, ennyi erővel, ha más lányokról beszélek sokat is lehetne így kombinálni. Főleg, ha abból indulok ki, hogy régen célozgatott arra, hogy milyen legyen a jövőbeli párom és szó szerint benne volt, hogy NE NŐ legye .

Félreértés ne essék,nem zúgtam bele SENKIBE és kapcsolstot sem akarok, csak nekem anya reakciója eléggé fura.


Szerintetek mi az oka az egésznek?14l(októberben 15, ha ez számít)


2017. szept. 16. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamit "félreért(he)tett"
2017. szept. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Vlamit "félreért(he)tett"
2017. szept. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
15%
Anyád szeret és aggódik érted. Szerintem örülj ,hogy ilyen anyád van.
2017. szept. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%
Ha olyan emberről mesélünk, aki tetszik, annak vannak jelei. Anyád meg feismerte a jeleket. Még így íráson keresztül is látszik, hogy nem közömbös számodra a fiú. Eleve a kérdés sem született volna meg, ha nem lenne valami.
2017. szept. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De az írásomból hol lehetne kivenni, hogy tetszik az illető?

Nyilván csak róla írtam sokat itt, mert a többi osztálytárs lényegtelen most. Meg több osztálytársról is beszéltem sokat, vagy többet. Pl egy másik srácról, hogy elég sok közös dolgunk van. Nyilván rézletesebben meséltem, de nem értem, arról nem lehetne így következtetni?

2017. szept. 17. 10:16
 6/11 anonim ***** válasza:
3%

1. De minek írtál róla itt?

2. Minek rágódsz azon, hogy anyád ezt hiszi?

3. Nem tagadtad, hogy tetszik.

2017. szept. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron egy mozis táborban volt egy srác, akivel egy csoportba kerültünk már első nap. Nem nagyon volt bajom vele, de nagyképűnek tartottam egy kicsit. Mivel mi voltunk egyedül 18 évesek, és javarészt 13-15 éves tinik voltak, és azt mondtam a fiúra hogy nem néz ki rosszul, ráadásul mivel egy csoportban voltunk sokat beszéltem róla, így anya elkezdte "összerakni a dolgokat", amik amúgy nem is voltak. Csak szerinte mivel azt mondtam hogy helyes és ketten voltunk egy korúak, valamennyire azért csak tetszett. Hiába mondtam, hogy nem, szerinte csak tagadtam mert szégyenlős vagyok. Az igazság pedig az, hogy az a nagyon helyes srác sokszor az agyamra ment mert a legsemmilyenebb beszélgetést is afelé irányította, hogy ő milyen okos és mennyi mindenhez ért...:D Anyud majd megunja, te pedig próbálj meg kevesebbet vagy semmit sem beszélni erről a fiúról. Tudom milyen idegesítő lehet...
2017. szept. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lassan olyan leszel, mint a "cseh állampolgárságú"-s István.

Kétnaponta kiemeled a kérdést, igaz, válasz nem nagyon megy, mert már az első válaszolók megadták (helyettem is).


Most lesz a szülinapod, én inkább boldog 15. szülinapot kívánok.

2017. okt. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon jó hogy anyukáddal sokat beszélgettek és valahol az is jó hogy félt téged. Ezzel nincs baj, viszont én is tudom, hogy mennyire tudnak az anyukák kombinálni, és ez nagyon zavaró tud lenni, mert így úgy érzem hogy meg kell válogassam a szavaimat. Pedig már 20 vagyok és egyetemista, de még mindig ez megy, régen meg pláne. Igazából én sose tudtam mit kezdjek ezzel a helyzettel, egyszerűen csak ha valakire rákattant soha nem beszéltem róla többet, és ennyi, előbb utóbb elfelejtette. Persze nyilván ez néha nehéz mivel (ha jól vettem ki a szavaidból) ez a srác is a társaságod része, de sajnos ez van. Nyilván féltésből is csinálja, mert te fiatal vagy, és fél hogy nehogy összekeveredj ezzel a kicsit furcsa fiúval.

Valaki kérdezte, hogy ha nem tetszik akkor miért írtad ki eleve a kérdést. Ez szerintem egyáltalán nem jelent semmit, mert ez hiába nem olyan nagy dolog, a mindennapokon tényleg idegesítő tud lenni egy másik embertől, még akkor is, ha jó szándék vezérli :/

Remélem azért tudtam segíteni :)

20 éves lány

2017. nov. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen kotnyeles anyukák csak azt érik el, hogy a gyerekük nem fog nekik elmondani semmit.
2017. nov. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!