Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinál a rendőr, ha...

Mit csinál a rendőr, ha kihívják egy gyerekhez aki nem akar láthatásra menni?

Figyelt kérdés

Tehát van egy 10éves gyerek, akiért jön az apja, de a gyerek nem akar elmenni vele. Minden alkalommal az apa kezénél vagy lábánál fogva húzza ki a gyereket a házból, mert az lefekszik, kapaszkodik és sikítozik, hogy nem akar menni. Az anya csak jajjgat, mert a csávó üvöltve fenyegetőzik, hogy kihívja a rendőröket, és akkor elveszik az anya felügyeleti jogát, mert akadályozza a láthatást.

Én ezt már nagyon unom, másrészt meg sajnálom is a kisfiút. Szóval arra gondoltam, a következő alkalommal kihívom én a rendőröket, hogy tegyenek már pontot a dolog végére. Ha kijönnek, akkor mit csinálnának?



2017. szept. 26. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Semmit. Ugyanis a gyermek otthonában is megtörténhet a láthatás, ezért nem kell elcibálni sehova. Te nem akadályozod, így konkrétan nem tudnak mit csinálni.
2017. szept. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Inkább azt kellene kideríteni, hogy a gyerek miért nem akar menni az apukával? Ok nélkül nem tiltakozik.
2017. szept. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Akkor se rendőrségi ügy, ha tényleg az együttélő szülő akadályozza a láthatást, nem a gyerek utálja az apját. Nem csinál semmit a rendőr, ha kihívják. Ha a másik szülő perel miatta, pénzbüntetést ítélhetnek meg.
2017. szept. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
2: talan mert az anyja ellene neveli.
2017. szept. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Ja, persze, a nő neveli ellene, miközben az "apa" a lábánál fogva húzza. Vagy ha szerinted ez a helyes megoldás, akkor inkább ásd el magad.
2017. szept. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%

Mondjuk a történeted egyértelműen kamu, de tessék, itt a válasz : a rendőr betuszkolja a gyereket apuka kocsijaba.



Amúgy 1, emiatt nem veszik el a szulo felügyeleti jogát,

2, anya már rég bíróságra vitte volna az ügyet és apuka felügyelt lathatason tartaná a gyerekkel a kapcsolatot, 3, értem, hogy nem tudod megemeszteni, hogy a törvény az apuka mellett áll, nem a képzeletbeli gyerek oldalán -az apa joga a lathatas, a jogerős bírósági ítéletben megállapítottak szerint- de tökéletesen feleslegesen tetted fel újra a kérdést. Bár el kell ismernem, most legalább konkrét példát írtál

2017. szept. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Azok, akik szerint minden kérdés kamu, ugye saját magukból indulnak ki és abból, hogy mindig hazudnak? Kedves előző, ritka egy köpedelem tag lehetsz, még amit kérdezel se igaz, mi? De ha valaki hazugnak nevez, akkor fel vagy háborodva. Ismerem a fajtádat, embernek nem lehet nevezni titeket.
2017. szept. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én még soha nem tettem fel ezt a kérdést 6os, valaki másról beszélsz. A szomszédomról van szó egyébként. Kizártnak tartom, hogy anyuka feljelentené, mert egyem a szívét kedves nő, de elég birka természetű. A csávóját is az apja meg a bátyja dobták ki, mikor elegük lett belőle. Na akkor is majdnem rendőrt kellett hívni...
2017. szept. 26. 16:49
 9/12 anonim ***** válasza:
22%

Heteske, pár napja volt egy kérdés, egyértelműen ugyanaz a kerdezo, de mindegy.



Mellesleg ilyen helyzetben nem feljelentést kell tennie az anyának, hanem a latha5as ujraszabalyozasat kérnie a bíróságon. Ha a rokon is látta, a vadidegeneknek szomszéd is, meg lesz már az első tárgyalás után az eredménye. Olyan birkatermeszetu anya nem létezik, aki elnezi, hígy a gyerekét úgy rangatjak ki a házból, ez mese habbal

2017. szept. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%

"A csávóját is az apja meg a bátyja dobták ki, mikor elegük lett belőle."


Mármint a nő apjának és bátyjának lett elege belőle?

És úgy gondolták, hogy nekik kell eldönteniük, hogy a nő kivel éljen együtt, kivel ne?

Hmmmm, egyedül a tízéves gyereket sajnálom a történetben...

2017. szept. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!