Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinál a rendőr, ha...

Mit csinál a rendőr, ha kihívják egy gyerekhez aki nem akar láthatásra menni?

Figyelt kérdés

Tehát van egy 10éves gyerek, akiért jön az apja, de a gyerek nem akar elmenni vele. Minden alkalommal az apa kezénél vagy lábánál fogva húzza ki a gyereket a házból, mert az lefekszik, kapaszkodik és sikítozik, hogy nem akar menni. Az anya csak jajjgat, mert a csávó üvöltve fenyegetőzik, hogy kihívja a rendőröket, és akkor elveszik az anya felügyeleti jogát, mert akadályozza a láthatást.

Én ezt már nagyon unom, másrészt meg sajnálom is a kisfiút. Szóval arra gondoltam, a következő alkalommal kihívom én a rendőröket, hogy tegyenek már pontot a dolog végére. Ha kijönnek, akkor mit csinálnának?



2017. szept. 26. 15:58
1 2
 11/12 .,,.,,.,, ***** válasza:
24%
Szerintem ha az apa viselkedése olyan lenne hogy a gyerek félne tőle, akkor intézményi láthatás lenne. Egy megoldás van szólni kell anyukának hogy ne nevelje az apja ellen a gyereket. Tudom hogy most sokan le fognak pontozni, de az én anyám is apám ellen neveli a kistesóimat (5 és 8 évesek), és sajnos sokan nem hiszik ezt el.
2017. szept. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 .,,.,,.,, ***** válasza:
0%

Mennyire tudtam hogy lefogtok pontozni.

Ezt is lehet nyugodtan!

Csak mondom hogy ott van hogy "szerintem".

2017. szept. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!