Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet manapság külön...

Hogy lehet manapság külön költözni a szülőktől ilyen ingatlan árak mellett?

Figyelt kérdés
Ha lehetséges egyáltalán, akkor hány évesen, s mekkora fizetés mellett?

2017. szept. 27. 17:37
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
95%
Szülői támogatással lehet, vagy lakáshitellel, vagy ha az ember tényleg félelmetesen sokat keres.
2017. szept. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Lakáshitellel is 20% önerőre szükség van, am lassan közelít a 4 millióhoz, ha egy egyszerű 50 négyzetméteres lakásról beszélünk, nem a legjobb környéken.
2017. szept. 27. 17:51
 3/33 anonim ***** válasza:
8%
#2 és? Ha nincs rá pénzed nem kell megvenni.
2017. szept. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
64%
Ha már eléggé megutáltad a szüleid biztosan találsz valamilyen módot a különköltözésre.
2017. szept. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
86%
Hú mit fogsz itt kapni. Itt mindenki 15 évesen már dolgozott, 17 évesen meg már elköltözött, teljesen önálló lett. Ha valaki 18 évesen még otthon lakik az lusta, élősködő féreg, menjen albérletbe, ha nem futja arra, akkor béreljen szobát, lakjon együtt vadidegen emberekkel, csak a szüleitől takarodjon el.
2017. szept. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
78%
Sehogy nem tud külön költözni. Nem véletlen, hogy rengeteg a hajléktalan. Ez a magyar valóság, jövőre mégis megszavazzák majd újra ezt a mocsarat...
2017. szept. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz saját lakásra szert tenni, pláne mondjuk a nagyobb városokban. Itt az albérlet is lehet opció, de akkor nagyon nehéz mellette spórolni, szinte lehetetlen :( azaz több év alatt, talán megvehetsz egy kis félretettből egy szoba-konyhát, na de ha családra is vágyik az ember... akkor 4-en nyomorogjunk 30 négyzetméteren hosszú évekig? :D áá vicc az egész azt mondom... és egy fájdalom, mi is fiatal házasok vagyunk, csak egy 2 szobás lakásra vágyunk, hát a fele fizetésünket tesszük félre havonta, de így is eltart majd egy ideig. :(
2017. szept. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
60%

19 éves koromtól dolgozok, és rá pár hónap után már kezdtem félretenni havi 100-at, nálunk ez a szülői segítség, itthon nem kell leadnom a pénzből, de a cafeteriat azt rájuk bízom.

Most már 25 elmúltam de még 30-32 éves korom előtt biztos nem fogok tudni házat venni, lakás az már 2-3 éven belül elérhető lenne, de az nem kell.


Nálunk egy panelprogramos lakás 6,5-7 millió egy ház ami már jónak mondható és nem kell nagy generálozni az 15 millió.

2017. szept. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
46%

Nem csak új lakások vannak, és nem csak top környéken. Az 50 nm 20 milláért alatti árúakból kell az első lakást kinézni.

Lakáskasszád legyen, plusz minden megtakarítás, valami jó hozamú de nem túl kockázatos befektetésbe menjen.

2017. szept. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
28%

Albérlet többekkel.


Ja, hogy saját lakást akarsz? Hát, bocs. Én meg tudtam oldani, hoy elköltözzek meg rajtam kívül még jópár ezren :)

2017. szept. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!