Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 19 évesen megvert apa és...

19 évesen megvert apa és elvette a tabletemet. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Elvitte a kukás, most tudtam meg. Kidobta.

Annál nagyobb baj, hogy véresre vert. Minden reggel bőgve megyek el suliba.


2017. szept. 30. 18:30
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
89%

#31 Igen, az igaz, hogy a gyakorin egyetlen egy sztoriról nem lehet tudni, hogy igaz-e. De én legalább képes voltam úgy kezelni, hogy igaz, és konstruktív tanácsot adni neki.


Aki itt fröcsög, az maximum te vagy, meg aki irigykedik azokra, akik tanultak. Mindenesetre ha más mondhatja rám, hogy nekem büdös a munka, akkor én is mondhatom rá, hogy ő lusta voltam tanulni. :"D Ez annyira kétoldalú dolog.


Az meg mindegy, hogy te értelmesnek tartasz-e. Pont nem egy idegen véleményére fogok adni, a környezetem (beleértve az idősebb, tapasztaltabb embereket, akár tanárokat is) értelmesnek tart, és ez nekem bőven elég. :)


22/N

2017. szept. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
44%

Kedves 22/N szortirozd a valaszomat, mert engem nagyin nem erdekel, hogy Te tanultal, vagy nem, vagy tanulsz....

Engem csak az erdekel, hogy Te a semmire alkitottad azt, hogy en tamogatom az eroszakot.... es igen zavar, mert többet segitek, mint itt barki mas.... fél hazamat adtam egy anyának, es kisgyermekének....

Es kb itt ugyanugy gondolok rolad, mint Te rólam....

De tudod mit nem erdekel....

Nyertel...

2017. szept. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, de azért a kedves kérdező még mindig nem merte leírni az előzményeket. Gondolom nem ok nélkül és a "véresre verés" sem tudom mennyire igaz.

Egyébként aki azt írta h 50 60 éves vagyok és itt élem ki a frusztrációimat azzal közlöm h 31 vagyok. De gondolom te se dolgoztál életedbe egy fél napot se. De ne itt éld ki a frusztrációidat kis pán péter szindrómás köcsi. Nekem meg ez a véleményem!

2017. okt. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
25%
És kérdező! Kihagytad a sztoriból h apád alkoholista! Napi 300 ilyen kérdést lehet itt olvasni "sanyarú sorsú" tinikről. Mindegyikbe benne van, h az apja alkoholisa. Légyszi írd bele, mert úgy kerek a sztori.
2017. okt. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
47%
Mint új, most olvastam végig az egészet. Teljes mértékben reprezentálja a mai viszonyokat ( vagy már a több évtizedeseket) teljes széthúzás megy ebben az országban. Mindenki csak a sz**t dobálja a másikra. A legjobb példa erre pont ez a "Te még biztos soha életedben nem dolgoztál" ennél jobb indoka nincs senkinek ebben az országban a másik utálására. Mellesleg a kérdező még mindig nem válaszolt, esélyes, hogy kamu a dolog. Csak hergelés. Sikerült is neki. Gyakorlatilag ez megy a Fidesz miatt nagyban mindennap. De tapsolni lehet az MSZP-nek is, VidaIdon'tspeakEnglishIldikónak, Uncle Vajnának és még a többi trógernek is "odafent" A küldetés sikeres volt 1 ország belül minimum 2 ország jött létre.
2017. okt. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
24%
Igaza van a 45-nek, mindenki elkezdett veszekedni, ahelyett hogy válaszoltak volna vagy bármi. A kérdező helyzetéről meg csak annyit lehet tudni hogy az apja veri február óta és csak vele. Vagyis az apja utálja őt. Pár hónapja elkezdte random utálni? Nem túl reális helyzet. Meg hogy az apja kidobott egy tabletet. Egy minimum 50 ezer forintos tabletet. Azt is leírta hogy a kishugát nem hagyhatja itt. De ha CSAK vele csinálja, akkor a kishuga nincs veszélyben, vagy igen? Átlátszik a kérdés, elég durván, magától érthetődik hogy kamu. Ha tényleg rosszul gondolom akkor bocs. Lehet lepontozni.
2017. okt. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!