Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apámat felidegesítettem és...

Apámat felidegesítettem és nagyon megvert! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és veszekedtünk, mert elhagytam a telefonom és nem hagyta, hogy elmondjam hogy mi történt csak bele vágott mindig a mondatomban és azt mondtam neki, hogy te h.lye vagy és nagyon megvert, vérzett az orrom és a szám ,de nem akarta abba hagyni annyira elborult az agya. Nagyon rosszul vagyok meg minden, mit csináljak holnap hogy menjek suliba, nagyon látszik rajtam, hogy megvertek mert fel van repedve az arcom?!
2015. febr. 19. 23:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/94 anonim ***** válasza:
63%
Orvos, látlelet, gyámhivatal, rendőr. Ebben a sorrendben, körülbelül.
2015. febr. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/94 anonim ***** válasza:
88%
Édesanyád mit szólt ehhez?
2015. febr. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/94 anonim ***** válasza:
63%
feljelentést tennék.
2015. febr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/94 anonim ***** válasza:
25%

Anyukád holvan?

Pár napig nemkéne suliba menned!

Apukád megbánta?

Igen:most az egyszer talán megbocsáthatsz

Nem:felejsd el neked nincs apád+rendőrség,feljelentés ezt rádbizom

Majd akármi történik felejzsd el ne befolyásolja ez az életed

2015. febr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/94 anonim ***** válasza:
15%
Te vagy a felelőtlen és még te hülyézed a saját apád? És a végén még neked áll feljebb?....
2015. febr. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/94 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hibáztam de miért kellett ennyire bántani? Anyu nem mer közbe lépni mert fél hogy ő is kap.
2015. febr. 20. 00:02
 7/94 anonim ***** válasza:
91%
Menj iskolaba. Ha kerdezik mitortent mondd el hogy apad megvert. A tobbit meg majd megoldjak azok akinek a fulebe jut :)
2015. febr. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/94 anonim ***** válasza:
89%
Iskolába mindenképp menj el, ha nem mész, azzal csak apukádnak falazol. Így tudná mindenki elől eltitkolni, hogy milyen szörnyűségeket csinál. Ha van olyan tanárod, akiben bízol, meséld el neki, mi történt, és kérd meg, hogy segítsen.
2015. febr. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/94 anonim ***** válasza:
65%

#5 -.- azért még nemkell felakasztani

Hát ha anyukád fél közbe avatkozni akk ugy érzem apukád nem az az ember akivel ez most először fordul elő aki utólag rájött hogy egy hülye volt és nagyon bánja szval nem kéne hagyni hogy terrorba tartja a családot szval:

1.rendőrséghez fordulni

2.valamelyik rokonhoz elköltözni anyukáddal

De nemhiszem hogy bármelyiket is megmernétek tenni mert ugy érzem anyukád nemmer-nemakar ilyen tettet csinálni de hátha mindenesetre beszélj anyukáddal hogy ez így nemlesz jó!

2015. febr. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/94 anonim ***** válasza:
79%
Sürgősségi, látlelet. Ha elmondod, hogy bántalmaztak, segítenek intézni a többit. NE hagyd annyiban, mert másképp még rosszabb lesz! Igen, hibáztál, de mindannyian emberek vagyunk és hibázunk - erre nem lehet válasz a nyers fizikai erőszak!
2015. febr. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!